in

BayıldımBayıldım

Erkek Bebek Sahibi Oldular!

Erkek Bebek Sahibi Oldular
Erkek Bebek Sahibi Oldular

28 yaşlarındaki Transeksüel Wyley Simpson ve Stephen Gaeth, erkek bebek sahibi oldular. 21 yaşında cinsiyet değiştirmek isteyen ve erkek olmaya karar veren Wyley’ye doktorlar, aldığı testosteron hormonu sebebiyle hamile kalamayacağını söylenmişti.

Erkek Bebek Sahibi Oldular!

Bazı insanların kendilerini yargıladıkları konusunda açıklama yapan Wyley, bu tarz taciz ve ön yargısal davranışların, Stephen ile aralarında bulunan bağı daha da güçlendirdiğini söyledi.

Teksas’ta yaşayan 28 yaşındaki Wyley Simpson ve 28 yaşındaki Stephen Gaeth çifti Eylül 2018’de bebek sahibi oldular. 21 yaşında cinsiyet değiştirme kararı alan Wyley, erkek olmaya karar verdi. Ve bu kararının ardından testosteron tedavisi almaya başladı.

2018 yılının Şubat ayında hamile olduğunu öğrendi!

Testosteron tedavisi alan ve doktorlar tarafından gebe kalamayacağı ve çocuk sahibi olmayacağı söylenen Wyley Simpson, Şubat 2018’de hamile olduğunu keşfetti.

Başlangıçta ebeveyn olmak için kendilerini hazır hissetmeyen çift, daha sonra gebeliğin devamına ve bebek sahibi olmaya karar verdi. Bunun üzerine Wyley hamileliğini sürdürdü.

Zor günler geçirmiş

Wyley, yalnızca ülkemizde olmayan ve “vay be demek onlarda yapıyormuş” dedirten tepkilere maruz kalmış. İnsanların tacizlerine ve yargılarına kulaklarını tıkayıp, onlarla uzun süre mücadele etmiş.

Eylül 20181’de sezaryenle doğum yapan ve hala dişi üreme organına sahip olan Wyley, Stephen ile birlikte doğan erkek bebeklerine Rowan ismini verdiler.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: YouTube Yıldızı Julia Zelg 61 Yaşındaki Kız Arkadaşına…

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dünyanın En Mutsuz Fili 43 Yaşında Hayata Gözlerini Yumdu

Dünyanın En Mutsuz Fili 43 Yaşında Hayata Gözlerini Yumdu

tekerlemeler

Söylemesi Zor ve Uzun Tekerlemeler