Gündem

Erkan Tan’dan Çok Konuşulacak Yorum. Çalınmış Oylarla Başkan Oldu.

Erkan Tan’dan çok konuşulacak yorum geldi. A haber spikeri Erkan Tan kendini aştı ve mehter marşları eşliğinde Ekrem İmamoğlu’na “çalınmış oylarla mazbata sahibi oldu. Şimdilik…” dedi. Bu yorumu ile vatandaşların iradesine saygısı olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

Erkan Tan’dan Çok Konuşulacak Yorum. Çalınmış Oylarla Başkan Oldu.

A Haber kanalının sabah programının spikeri Erkan Tan bir kez daha söylediği sözlerle gündeme geldi. 31 Mart seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu dün itibariyle mazbatasını aldı. Binlerce oy farkıyla kazanan İmamoğlu için “çalınmış oylarla mazbatasını aldı” diyen spiker, bunu mehter marşı eşliğinde yaptı.

Sen Başkan Olmadın Oğlum

Daha önce de programında “Ekremciğim sen başkan olmadın oğlum” diyerek büyük bir saygısızlığa imza atan Tan, bu kez de İmamoğlu’nu “çalışmış oylarla başkan oldun” diyerek suçladı. Tüm kontroller yapıldıktan tüm oylar tekrar sayıldıktan sonra Ysk tarafından onanan yetkileri ile mazbatasını alan yeni Belediye Başkanı’na söylediği bu sözler unutulacak cinsten değil.

Siyaset Programına Döndü

Aslında Erkan Tan bunu çok sık yapıyor. Sabah programı sunan ve insanlara haber alma hizmeti veren Tan, işine siyaseti sık sık karıştırıyor. Bir kesimin tarafından duran ve taraf tuttuğunu açık açık gösteren Tan, halkın oylarıyla seçilmiş bir başkana “oğlum ve hırsız” sıfatlarını yakıştırıyor. Gelişmeleri aktaracağız.

 

Orhan Gencebay Anjiyo Oldu. Peki Sağlık Durumu Nasıl?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. kişi kendinden bilir işi diye boşuna denilmiyor. Bu zamana kadar kendisinin yandaşlığını yaptıkları çalınmış oylar ve nice katakullilerle iş çevirdiklerinden, aklına adaletli bir seçim gelemiyor tabiki

  2. Bu adam gibi gibi 5-6 isim var nefret ediyorum . Seslerini duyunca tiksiniyorum o derece insanları ayrıştıran tehlikeli tipler bunlar.

  3. Yıllardır çalınmayan oylar şimdi mi çalındı daha ne kadar çingenelik yapılır bilmiyorum, yıllardır milletin iradesine saygından bahsedenler, şimdi saygının zerresini göstermiyor, demek ki neymiş sadece kaybedene kadarmış saygıları

  4. Bu yalaka adam hangi curetle bu tür konuşmalar yapabiliyo bence sayın İmamoğlu buna hakaret davası açmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu