Müzik - Festival

Enter The Music Fest 2019 Tarihi Belli Oldu!

Enter The Music Fest 2019 tarihi belli oldu! Haziran ayında yapılacak olan festivalde yok yok! Hadi gelin detaylara hep birlikte göz atalım…

Enter The Music Fest 2019 Tarihi Belli Oldu!

KüçükÇiftlik Park’ta yapılacak olan festivalin tarihi belli oldu. 21 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan tek günlük festival bu sene dopdolu! Epifoni’nin organize ettiği en eğlenceli ve en başarılı festivallerden biri olan Enter The Music Fest, birbirinden başarılı müzisyenler ile şehirde harika bir festival havası estirecek.

Enter The Music Fest sahnesinde kimler var?

Duman

duman Enter The Music Fest

21 Haziran tarihinde yapılacak olan festivalde bu sene her biri kendi alanında başarıya imza atmış güçlü isimler katılacak. Bu isimlerden ilki Duman grubu. Türk rock müziğine adını altın harflerle yazdıran Duman grubu, sahnede en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Duman grubu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yapmış ve 23 Haziran tarihine denk geldiği için Van’da yapılacak olan konserlerini ileri bir tarihe ertelediklerini bildirmişlerdi.

Hey Douglas

hey douglas Enter The Music Fest

Festivalde sahne alacak bir diğer başarılı isim Hey Douglas. O kim ola ki? diyenleri böyle alalım… 1970’li yılların funk, soul ve psychedelic müziklerini disco soundları ve ritimleri ile harmanlayan ve bizlere çok farklı bir dünya sunan Hey Douglas, Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olan veyasin’in projesidir.

Muhteşem altyapıları, olağanüstü sentezleri ile dünya çapında bir müzisyen olan Hey Douglas, festivalin en güçlü isimlerinden biri.

Ben Fero

ben fero Enter The Music Fest

Festivalde sahne alacak isimlerden biri de Ben Fero. Türk rap ve hiphop müziğinin popüler isimlerinden biri olan Ben Fero, kendisine has tarzı ve şarkıları ile unutulmaz bir sahne performansına imza atacak.

Gerçek adı Ferhat Yılmaz olan müzisyen 1991 doğumlu. Almanya, Bonn’da dünyaya gelen popüler rapçi, bu mesleğe başlamadan önce bir firmada satış elemanı olarak çalışıyordu. Müzik dünyasına adım atmasından sonra kısa sürede kendine yer edinen müzisyen Almanya doğumlu fakat Trabzonlu.

Youtube’da yayınlanan çoğu videosu 15 milyon tıklamayı geçen Fero Mahallemiz Esmer, Kimlerdensin, 3-2-1, Babafingo, Demet Akalın ve Biladerim İçin gibi popüler işlere imza attı.

Ezhel

ezhel Enter The Music Fest

Festivalin belki de en çok beklenen ismi olan Ezhel, heyecan verici bir sahneye imza atmaya hazırlanıyor. Festivalde sahne alacak olan ünlü rapçi, hapishaneye girmesi sebebiyle basında önemli ölçüde yer almıştı. Ezhel’in tutuklanıp cezaevine gönderilmesinin sebebi ise yazıp söylediği bazı şarkılarında yasa dışı madde kullanımını özendiriyor olması…

Asıl adı Ömer Sercan İpekçioğlu olan müzisyen 1990 Ankara doğumlu. Yaptığı müziği Anatolian Urban Core, Hip-Hop, Reggae-Dub, Trap olarak nitelendiren müzisyen ilk albümünü 2017 yılının mayıs ayında çıkardı.

Ney, def, piyano, gitar gibi birbirinden farklı müzik aletlerini de çalabilen Ezhel, yıl 2008’e geldiğinde Keişan ile birlikte yaptığı düetle adını duyurmaya başladı. Ezhel’i daha geniş kitlelere ulaştıransa Kamufle, Red, Anıl Piyancı, Keişan, Grogi, İndigo, Nomad gibi isimlerle birlikte yaptığı ve 2011 yılında piyasaya sürdüğü Sekiz şarkısı…

Enter The Music Fest sahnesinde yer alacak diğer isimler ise şu şekilde;

Festivalin açılışı DJ Sisters tarafından yapılacak. Mükemmel bir açılışla başlayacak olan festival DJ Ali Taş, Düşdünya, Emir Yargın, Slang ve Nova Norda ile kanınızı kaynatacak!

Enter The Music Fest biletleri

21 Haziran 2019 Cuma günü düzenlenecek olan festival biletleri 100 TL’den satışa sunuluyor.

Enter The Music Fest hakkında bilmeniz gerekenler

Festivalde 16 yaşından küçük arkadaşlar yer alamayacaklar. Yanlarında 18 yaş ve üstü yakınları ile etkinlik alanına giriş yapabilecekler.

KüçükÇiftlik Park’ta yapılacak olan etkinliğin kapı açılış saati 15.00 olarak belirlenmiştir.

Festivale girişlerde kimlik kontrolü yapılacak. Bu sebeple kimlik kartlarınızı yanınıza almayı unutmayın.

Telefonla ya da internetten satın aldığınız biletleri, festival günü gişede yoğunluk olabileceğinden dolayı festival gününden önce teslim almanızı tavsiye ederiz.

KüçükÇiftlik Park adres

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Festival Kombinleri ve Önerileri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu