in

YarıldımYarıldım

Enise Sude, Can Yaman’la Yazışmalarını İfşa Etti! Sosyal Medya Şokta.

enise sude can yaman

Instagram Fenomeni Enise Sude, Can Yaman’la yazışmalarını ifşa etti. Son günlerde gündeme oturan ifşa furyasına bir yenisi daha eklendi. Bu kez bir çok kişinin yakından tanıdığı ve beğendiği Can Yaman ifşa edildi. Onu ifşa edense Instagram Fenomeni olan Enise Sude. Ünlü oyuncunun mesajlarını silmek istemesi ve gizli numaradan aramak istemesi ise oldukça ilginç.

Enise Sude, Can Yaman’la Yazışmalarını İfşa Etti.

Fenomen Enise Sude gündeme bomba gibi düşen bir ifşada bulundu. Ünlü oyuncu ve milyonların sevgisini kazanmayı başaran Can Yaman’ın kendisine attığı mesajları ifşa eden Sude, ifşasını “Yine bir Karantina Çılgınlığı” ile sosyal medyaya taşıdı. Böylelikle son günlerde trend olan ifşa çılgınlığına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

enise sude ifşa

 

enise sude can yamanlar yazışmalarını ifşa etti

İşte İfşanın Ayrıntıları

“Saçlar kesilse daha iyi olur sanki” diyerek Can Yaman’a laf atan fenomen, sözlerine ve sataşmalarına devam etti.

Gizliden Ararım

Ünlü oyuncu ifşa edileceğini düşünerek mesajlarını sileceğini ve gizliden arayacağını dile getirsede artık herşey çok geçti. Can Yaman’ın fiziğinin iyi olduğunu fakat saçlarını beğenmediğini söyleyen Sude’ye cevap veren Can Yaman “Canlı gördüğünde fikrin değişir belki küçük hanım” dedi. Enise Sude Daha önce ünlü futbolcu Dorukhan Toköz’ünde yazışmalarını ifşa etmişti. Dorukhan Toköz, Instagram hesabından bir açıklama yapmış ve böyle bir mesajlaşmanın kesinlikle yaşanmadığını ve gerekli hukuki işlemleri başlattığını dile getirmişti. Can Yaman’dan ise henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Gelişmeleri aktarıyor olacağız.

 

İkizler Burcu’nun En Belirgin 10 Özelliği

13 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek

Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Bitecek? İşte Cevabı.

Saygısızlık

Saygısızlık: İlişkiyi Bitiren Hatalar Ve Çözümleri