Sinema

Enes Batur Gerçek Kahraman Film Tanıtımı ve Fragmanı

Enes Batur Gerçek Kahraman Film Tanıtımı ve Fragmanı..Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın  yaptığı devam filmi 31 Mayıs günü  seyircilerle buluşuyor. İlk filmi Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi ile gişe rekoru kıran filmin devamı 31 Mayısta vizyona giriyor. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminde çevresiyle ilişki kuramayan, asosyal ve çekingen olan Enes Batur sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini seyirciye gösteriyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman Film Tanıtımı ve Fragmanı

31 Mayısta vizyona girecek olan filmin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda Enes Batur bir uzay mekiğinde astronot kıyafetiyle görülüyorken, daha sonra yeryüzüne iniyor ve yüzlerini göremediğimiz süper kahraman kostümlü insanlarla karşılaşıyoruz.

Filmde Enes Batur’a, Cumali Ceber filmleriyle tanınan fenomen isim Halil Söyletmez eşlik ediyor.  Kafalar Karışık filmi ile beyaz perdeye geçiş yapan Kafalar Youtube kanalı üyeleri Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı gibi isimler yer alıyor. Fragmanda görüldüğü üzere usta ünlü oyuncu Altan Erkekli de Enes Batur Gerçek Kahraman filminde yer alıyor. Filmin konusu henüz açıklanmadı. Enes Batur’un ilk filminde olduğu gibi fenomen ve çevresindeki yakın insanları konu edineceği bildiklerimiz arasında yer alıyor.

 BÜTÜN OYUNCULAR

Enes Batur, Ömer Başdoğan, Damla Aslanalp, Kaan Görkem Aslan, Altan Erkekli, Buket Dereoğlu, Rengin Çamurçay, Atilla Pekdemir

Film Fragmanı

Youtube fenomeni olan Enes Batur’un bu filmi yine bir gişe rekoru kırar mı bilinmez. Ama bir çok küçük hayranlarının ilgisini çekeceği görünüyor.

 


John Wick: 3 Parabellum Film Tanıtım Fragmanı. Çok Yakında Vizyonda

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu