AstrolojiHayata Dair

En Sadık Burçlar Hangileridir?

İlişkiler en çok konuşulan gündem konuları arasında. Güven, saygı ve sevginin olduğu bir ilişki hepimizin hayali. Kim samimi, kim yalancı, kim sadık anlamak mümkün değil, hal böyle olunca da sağlam ilişkiler kurmak hayli zorlaşıyor. Eğlence, sevgi, saygı, güven hepsini bir arada bulabileceğimiz bir ilişki ararken bir insanda bu özelliklerden birini bile zor bulduğumuz bir çağda yaşıyoruz. Bugün sizlere en sadık burçlar hakkında bilgiler vereceğim.

EN SADIK BURÇLAR HANGİLERİDİR?

  • KOÇ BURCU

Koç burcu insanı, her zaman açık sözlüdür, özü sözü birdir ve hep dürüst davranır. Oldukça cesur olan Koç burçları, her hareketinde düşündüğü gibi davranır, kimseden korkusu yoktur ve -mış gibi yapmaz. Mücadeleyi sever, risk alır, neyse odur. Dürüstlüğü sever, sonunda tartışma olacaksa bile içindekileri paylaşır, konuşmaktan kaçmaz. Sadakatin temeli de bu değil midir? Kalpten kalbe iletişim kurmanın yolu bulunduktan sonra her şey açık açık konuşulur. Sağlam bir ilişkinin temeli de iletişimdir.

  • BOĞA BURCU 

Kendisini çok iyi tanıyan Boğa burcu insanı, en samimi burçlardan biridir denebilir. Yapabileceklerini, yapamayacaklarını, hayatını, sınırlarını iyi bilen Boğalar stabil insanlardır. Düzeni severler ve bunun dışına çıkmak istemezler. Bu yüzden de hayatının sınırları bellidir, o çizginin dışında yaşaması mümkün değildir. Birini sevdiği anda ise hayatını tamamen onunla doldurur. O kişinin hep onunla kalmasını ister. Hiç bir şeyi gizlemez, yalan söylemez, dürüst davranır. Güvenli ve sadık bir ilişki yaşar ve yaşatmak ister.

  • OĞLAK BURCU

Oğlak burcu en tutarlı burçlardan biridir. Hayatının her alanında ilişkiler de dahil gelenekselcidir. Bağlılığını eski usulde gösterir. Bir öyle bir böyle davranarak karşısındaki insanı sinir etmez. Davranışları oldukça net ve belirgindir. İlişki içerisinde verilen sözlere, güvene ve sadakate çok önem verir. Bu nedenle kendisi de verdiği sözleri tutar, güven aşılar ve sadakat gösterir. Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi asla başkasına yapmaz. Bu da onu sadık bir partner haline getirir.

  • BALIK BURCU 

Balık burcu insanı duygusaldır, ilişkileri için fedakarlık yapar, çaba gösterir. Sevilmeyi çok sever. Romantik ve naif bir yapısı vardır. Bu nedenle de ilişki içinde olmak onu mutlu eder. İlişkilerinde oldukça sadıktır kendisini o kişiye adar.

Burçların En Çok Söylediği Yalanlar! Hangi Burç Nasıl Yalan Söylüyor?

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ya bence sadık olma olayı tamamen karakter yapısı Burc vs degil, mesela ben ikizler bizim için genelde olumsuz konusulur ama ben cidden benimsersem gözüm hiç bişey görmez körkütük olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu