Astroloji

En Sadık Burçlar Hangileri?

Günümüzde sadakat maalesef en önemli unsurlardan biri haline geldi. Artık herkese güvenmek öyle kolay değil. Doğduğumuz anda yıldızların gökyüzündeki konumları belli başlı karakter özelliklerini belirler. Ayrıca ne kadar sadık olduğunuz hakkında da fikir verebiliyor. Eğer partnerinizin fazla sadakatli olmadığını düşünüyorsanız, en sadık burçlar hangileri yazımıza göz atmanızı öneririz.

En Sadık Burçlar Hangileri?

Koç

Koç burcu liderlik vasıflarıyla bilinir ancak iş sadakate geldiğinde en sadık burçlar listemizde en alt sıralarda yer alıyor. Bu burcun insanları; yeniliklerden, yeni maceralardan, heyecan yaşamaktan büyük keyif alır. Ve üzgünüz ki ilişkilerinde de her zaman yenilik arar. Koç burçlarını ilgisiz bırakmamalısınız. Az biraz ilgisi azaldığında kaçamak yapmaktan çekinmez. Eğer ilişkiniz sıradanlaşmaya başladıysa dikkatli olun çünkü koç burcu heyecanı başka yerlerde aramak için tehlikeyi göze alabilir.

Boğa

Boğa burcunun inatçı kişiliğini bilmeyen yoktur. İkili ilişkilerinde de bu inatçı hali devam eder. Partneriniz boğa burcuysa çekişmeli bir ilişkiniz olabilir ancak ne olursa olsun sevdiği kişiden vazgeçmez. Boğa burcu ciddi ilişkiler insanıdır, hatta işlerin ciddiye binmesi için elinden geleni de yapar. Boğa burcu stabil bir burçtur ve sakin ev hayatını devam ettirme isteği de son derece yüksektir. Kısaca boğa burcu partnerinize güvenebilirsiniz çünkü onlar sadık burçlar listemizin üst sıralarında yer alıyor.

İkizler

Bilirsiniz adınız çıkacağına canınız çıksın diye bir deyim vardır. Bu deyim tam da ikizler burcu için söylenmiş diyebiliriz. Sohbeti, muhabbeti çok sevmelerine rağmen onları anlamak çok kolay değildir. Her zaman iki farklı kişiliğe sahipmiş gibi davranırlar. Söz konusu sadakat ise onlara çok fazla güvenebileceğinizi söyleyemeyiz. Bugün size çok sadık olabilir ama üç gün sonra ne yapacağını kestiremezsiniz. Bu karakteristik özelikleri  nedeniyle de  sadakatsiz olarak bilinir. Bunu söylediğimiz için üzgünüz ama sadık burçlar listemizde ikizler burcu en alt sıralarda yer alıyor.

Yengeç

Eğer sizin için sadakat en önem verdiğiniz şey ise aradığınız kişi yengeç burçlarıdır. Çünkü onlar hayatına aldığı kişilere çok değer verir. Eğer bir yengecin hayatına ve kalbine girdiyseniz her konuda kendini size adar. Aldatmak onlara göre değildir aynı şekilde aldatılmayıda asla kabul etmezler. Ciddi ilişki insanı değilseniz yengeç burçlarının vaktini çalmayın ancak onları ilgisiz bırakır ve değersiz hissettirirseniz kendilerine ilgi gösteren ilk kişiye meyledebilirler. Bunu yaptıkları için daha sonra suçluluk hissetmeleri de kaçınılmazdır.

Aslan
Aslan burçları son derece cömert, sevgi dolu, şefkatli ve verici âşıklardır. Eğer kendilerine denk birini bulduklarına inanıyorlarsa son derece sadıktırlar. Fakat aslan burcu için gururu çok önemlidir. Eğer gururunu bir kaç kez incittiyseniz sırf sizin gururunuzu incitmek için sizi aldatma yoluna gidebilir.

Başak

Başak burçları, temiz, titiz, detaycı ve analitiktir.  İlişkiler konusunda da aynı hassasiyeti gösterirler. İlişkilerinde son derece özverili davranırlar ve o ilişkiyi korumak için her şeyi yaparlar. Ancak yeterince desteklenmediklerini hissediyorlarsa o zaman başkalarıyla görüşmek de onlar için çok büyük sorun yaratmaz. Bu arada çok sağlam yalanlar söylerler ve onları aldatırken yakalamak pek kolay değildir. Genel olarak başak burçlarına sadık diyebiliriz.

Terazi

Sağlam bir dostluk arıyorsanız terazi burcu tam bahsedilen kişidir. Ancak ilişkileri konusunda bunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Yalnızca diplomasi konusundaki yetenekleri ve çatışma korkuları bu sadakatsizliklerin önüne geçebilir. Terazi burcunu Venüs yönetir ve güzellik onlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Kusursuz bir güzellik ya da yakışıklılık gördükleri zaman buna karşı koyamazlar ve sadakatsizlikleri ortaya çıkar
Akrep

Tutku, ihtiras ve kıskançlık dendiğinde istisnasız herkesin aklına akrep burcu gelir. Tutku ve ihtiraslarını sonuna kadar yaşarlar. Hatta aşkları kadar nefretleride tutkuludur. Etraflarına ördükleri ve kendilerine zarar gelmesin diye içine sığındıkları sert kabukları vardır. Bunları aşmak öyle kolay değildir. İçlerinde aşık bir insan yatsa cinselliğe olan düşkünlükleri fazladır. Bu düşkünlük sadakatlerinin önünde bir engel yaratabilir. Akrep burcu ilişkide kalben aldatmaya meyilli değildir ancak bedenen aldatma potansiyeli yüksek bir burçtur.

Yay

Yay burcu insanları için bağlanamayan ıssız adam ve ıssız kadınlar dersek abartmış olmayız. İlişki heyecanlı ve inişli çıkışlı olduğu sürece çok sadıktırlar. Ne zaman monotona bağlayan bir yaşama geçerler ise o zaman sorunlar başlar. Monoton, sıradan ilişkiler onlara göre değildir. Bu sebeple sadakat listesinde üst sıralarda yer alabileceğini söyleyemeyiz.

Oğlak

Oğlak burçları geleneklerine bağlı ve işkoliktir. Bu burcun insanları oldukça sadıktır. Ama onların işlerine olan düşkünlüğü canınızı sıkabilir. Çünkü eşlerini ya da sevgililerini sadece işleriyle aldatırlar. Onun dışında eğer bir başkasına ilgi duymaya başladıklarını hissederlerse bir sadakatsizlik olayına girmezler. Önce yaşadığı diğer ilişkisini bitirir. Yine de önce sorunu bulmaya ve çözmeye çalışırlar. Son derece sadıktırlar diyebiliriz.

Kova

Kova burçları özgürlüğüne düşkün ve marjinal düşünceleriyle bilinir. Bağımsızlık onların her şeyidir. İsyankar ve haksızlığa karşı asla sessiz kalmayan bir yapıları vardır. Çok eşliliği seven kova burçları için bu aldatmak sayılmaz. Çünkü çok eşlilik onlar için bu olay hayat biçimidir. Biz onları sadakatsiz olarak değerlendirmiyoruz. Zira onlar açık ilişki insanıdır

Balık

Balık burcu ikili ilişkilerde son derece naif, nazik, romantik ve anlayışlıdır ve ruh eşini bulduysa hayatta aldatmaz. Başka bir kişiye ne duygusal anlamda ne de bedenen kendilerini açmazlar. Ama eğer biriyle beraberken ruh eşinin başka kişi olduğunu keşfettiyse o zaman aldatmaktan çekinmez.

 

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin? Erkekleri Aşık Etmek Çok Kolay!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. E ben Koç burcuyum, buradaki yazılanların aksine ben çok sadık bir insanım. Evet ilgisizliği gelemiyorum ama bu demek değil ki 7/24 beni pışpışlayan birini istiyorum

    1. Ben de sevildiğimi hissettiren, bana sadık kalan kimseyi aldatmam. Aldatanı da asla affetmedim sildim bitti derim biter. O gider daha iyisi gelir.

  2. İkizlere 3 gün demiş 2 gün diyelim işin esprisi Bi yana ikizlerin valla adı cıkmıs canım kendim seviyorum boyle içerikleri.. Ama akrep için dünya sey derim cok cektim cok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu