in

BayıldımBayıldım

En İyi Zodyak Eşleşmeleri! Hangi Burç Birbiriyle Daha Uyumlu!

zodyak eşleşmeleri

Aşağıdaki çiftlerin en iyi zodyak eşleşmeleri olduğu söyleniyor. Belki siz de romantik ilişkilerinizi bu kriterlere göre değerlendirmek isteyebilirsiniz. 

Potansiyel bir romantik partnere burcunun ne olduğunu sormak size saçma geliyor mu? Ama söz konusu kişilik özelliklerini belirlemek olduğunda bu soru oldukça doğal. Hatta astrolojik tespitlerin ne kadar doğru olduğunu görmek şok edici olabilir. Öyle ki kimi insanlar, astrolojik burçların ilişki kurup, ilişki yıkabileceklerine inanıyor.

En İyi Zodyak Eşleşmeleri

Terazi ve Aslan

Teraziler ve aslanlar, oldukça sosyaldirler. Parti yapmaya ve ilgi odağı olmaya bayılırlar. Aslan, her zaman ilgiye ihtiyaç duyar. Terazi de bu ilgiyi karşılayabilecek kişidir.

İkizler ve Terazi

Genellikle yoğun bir cinsel bağa sahiptir. Bu iki burç arasındaki ilişki oldukça çekicidir. Ayrıca yaşadıkları her şey hızlı ve ferahlatıcı olacaktır.

Koç ve Kova

Bu iki burcun oluşturduğu çift oldukça uyumludur. Herkesin kıskanacağı türde bir ilişki olur.  Maceracı, özgür ve kesinlikle çok eğlenceli vakit geçirirler.

Koç ve Yengeç

Koç, cesur ve cüretkardır. Yengeç ise genellikle koçun enerjisi ile büyülenir.

Koç ve Balık

Koç ve balık burçları fazlaca uyumludur. Birbirlerine karşı oldukça iyi olabilirler. Balık, daha pasif taraf olmayı kabul eder. Liderliği koça bırakır, bu sayede çatışmalar yaşanmaz.

Yengeç ve Balık

Bu iki su burcu da hassas ve duyarlıdır. Dolayısıyla birbirlerini incitmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Boğa ve Yengeç

Bu iki burç, birbirine iltifat edilmesinden hoşlanır. Durum böyle olunca birbirlerine bol bol iltifat etmeleri kaçınılmazdır. Çünkü ikisi arasında bolca karşılıklı anlayış vardır. Ve aynı şeylere değer verirler. Aile, ev ve istikrar öncelikleri arasındadır.

Boğa ve Oğlak

Boğa, oğlağın iş ahlakını ve mizah anlayışını takdir eder. Oğlak, Boğa burcunun nazik ve duyarlı doğasından hoşlanır.

Yay ve Koç

Yay, dramdan hoşlanmaz. Genelde eğlence sever bir insandır. Koç da sosyal bir kişiliktir. Bu iki burç bu konuda oldukça uyumludur.

Aslan ve Yay

Aslanlar biraz inatçıdır. Yay burçları aslanın özgüveninden hoşlanır. O yüzden yaylar, aslanların sorunlarına pratik çözümler bulabilmesi için ona yardımcı olur.

Başak ve Oğlak

Başak burçları düşünceli, endişeli ve içe kapanıktır. Ancak bir yandan da oldukça açık sözlüdür. Her konuda pratik olan oğlak burcu  ilişkide başağın bu özelliğine iyi tepki verir.

Kova ve İkizler

İkizler, yeni fikirleri takdir eder. Kovalar ise yaratıcı insanlardır. Bu çift, hayatın iniş yokuşları ile baş edebilme becerisine sahiptir.

Aslan ve İkizler

Bu iki burç, birlikte mükemmel olabilir. Hatta deyim yerindeyse sonsuz bir maceranın içerisindedir. İkizler burcu aslanın aşırı fevriliklerini durdurabilecek tek burçtur.

Akrep ve Aslan

Akrep, sivri dillidir. Ayrıca aşırı kıskançlığa meyillidir. Aslan burcu ise ilgi odağı olmayı sever. Eee durum böyle olunca ikilinin tavırları ilişkiye hareket katar.

Boğa ve Kova

Boğalar genelde ketumdur. Kovalar böyle durumlarda boğanın üstüne gitmezler. Mizah anlayışı iyi olan boğalarla kovalar oldukça eğlenceli çift olurlar.

Burç Özellikleri. Büyük Anket. Hangi Burçta Kaç İnsan Var?

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pazar Yerleri Eski Haline Dönüyor

Pazar Yerleri Eski Haline Dönüyor

8-adimda-enerjik-olmanın-yollari

Enerjik Ve Mutlu Olmanın Yolları