Gündem

En İyi Diziler – Time Dergisinin Seçimleri ile 2018

Time Dergisi, 2018’in en iyi ilk 10 dizisini sıraladı. Listede Netflix, HBO, FX, Showtime, TNT ve Amazon gibi birçok yapım şirketinin dizileri bu listede yerini buldu. İşte en iyi diziler listesi sizlerle!

1. Killing Eve

Luke Jennings’nin romanlarından uyarlanan seride, MI5’te masabaşı dedektifi olarak çalışan Eve Polastri ve kiralık katil olan Villanelle arasında olan sürtüşmeye şahit oluyoruz. Dizi BBC America yapımı.

2. Sharp Objects

Kasabada öldürülen iki genç kızın ardından ortaya çıkan gizemi ve kendi geçmişini bulmaya adayan Camille Preaker adlı bir muhabirin hayat hikayesini konu alıyor. Bu güzel dizi ise HBO yapımı.

3. Atlanta

FX yapımu olan bu dizi iki rap yapan gencin Atlanta’ya taşınmasını konu alan bir sitcom türündedir. Değişik teması ve konusu ile bizce ilk 10’da olmayı hakeden bir yapım!

4.Patrick Melrose

Gelelim En İyi Diziler listemizin dördüncü dizisine. Showtime yapımı olan Patrick Melrose; 5 bölümlük mini, çıtırçerez diye tabir ettiğimiz diziler kategorisinde. Kötü bir çocukluk döneminin ardından hatıralarını geride bırakan aristokran bir yaşam tarzı süren Peter Melrose’un hayatını TV ekranarında izleyebiliyoruz.

5.The Good Place

Ölümden sonra ya hayat varsa? Eleanor, ölümden sonra cennete düşüyor ve bütün olay burda başlıyor. Her biri 20-25 dakika olan bölümleri bir çırpıda bitireceğinize eminiz.

6.Terrace House – Opening New Doors


En iyi diziler listesinde Netflix olmayacak mıydı yani? Ah, tabii ki olacak! Peki size senaryo yok desek? Gerçekten, bu dizinin bir senaryosu yok. Ama buna rağmen aşırı etkileyici! Bence biz konuşmayalım, siz izleyin.

7.Claws

Geldik listemizin 6. sırası olan TNT yapımı Claws’a. Güzel kadınların boy gösterdiği bu dizide enteresan olaylar da oluyor. Mesela işlenen suçlar! Bu güzel 5 kadının başından geçenleri izlerken şaşkınlıklarınıza engel olmayacaksınız!

8.My Brilliant Friend

Yine bir HBO yapımı ile karşınızdayız. Peki çok şaşırdık mı? Hayır. Bu şirket bir harika dostum! İki arkadaş arasında geçen sürtüşmelere ve güzel dostluklara tanıklık edeceğimiz bu dizinin fragmanını bırakıyorum buraya. Fragmandan sonra izlemek isteyeceğinize eminim!

9.Homecoming

Gerçek Bilim-Kurgu severler buraya! Sürekli Amerikan askerlerinin deneyleriniz izlediğimiz yapımlara bir yenisi daha eklendi. Bu seferki çok sürükleyici çünkü rehabilite merkezinin asıl amacının ne olduğu bilinmiyor. Amazon yapım şirketinin üstlendiği bu diziyi heyecanla izlemek isteyeceksiniz.

10.Pose

Geldik en iyi diziler listemizin sonuna! Onuncu sırada FX yapımı Pose var! Pose, 80’lerin Newyork’undaki şaşalı hayatları ele alıyor. Ama ufacık bir detayla!

 

Peki ya sizin en iyi diziler listeniz nasıl? Haydi bize gösterin!

 

 

 

 

Oyun severler buraya! Bu yazımız tam size göre;
Playstation Plus Üyeleri İçin Ocak Ayı Oyunları Duyuruldu!

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu