Teknoloji

Erkeklerin Sahip Olması Gereken En Güzel Teknolojik Ürünler

Ne demiş atalarımız? Bir işi bitirmenin yarısı, o iş için doğru aletlere sahip olmaktan geçer. Günümüzde ise bahsettiğimiz bu alet edevatlar tabi ki bir çekiç ve birkaç vidanın ötesinde, günlük yaşantımızı kolaylaştıracak özelliklerdeki elektronik cihazlar ya da uygulamalar. Her erkeğin sahip olması gerektiğini düşündüğümüz en güzel teknolojik ürünler listemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

En güzel teknolojik ürünler
En güzel teknolojik ürünler

Teknoloji o kadar gelişti ve gelişmeye devam ediyor ki, bu teknolojik ürünlerin, zamandan tasarruf adına bizlere kattıkları gözardı edilemez. Bilim – kurgu türündeki filmlerde sık sık karşımıza çıkan teknoloji harikası ve bizlere ütopik gelen ürünler hızla hayatımıza girmeye devam ediyor.

İşte her erkeğin ihtiyacı olan en güzel teknolojik ürünler!


 

Akıllı Hoparlör

Evinizde her şeyin kontrolünün akıllı bir hoparlörde olmasını ister miydiniz? Bizimki de soru! Kim istemez? Apple, HomePad’i piyasaya sürerek hayatımızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Kendi küçük yapabildikleri büyüleyici bu hoparlör yalnızca müzik çalmıyor. Kahve makinanızı çalıştırmasından tutun da sizin için yemek sipariş etmesine kadar birçok şaşırtıcı özelliği bulunan bu hoparlörün muadili olarak Amazon Echo’yu da önerebiliriz.


Robot Süpürge

Kabul edelim ki çoğu erkeğin hamurunda temizlik yapmak yok. Bunu ne yadırgıyoruz artık, ne de tasvip ediyoruz. Yaparsanız kendinize sonuçta :P  Peki sevgili beyler, uzun zamandır piyasada olan, sessiz sedasız evi temizleyen bir süpürgeniz olsun istemez miydiniz? Robot süpürgeler ilk çalıştırmada üzerinde bulunan sensörler evdeki ya da sürekli kullanmak istediğiniz alandaki nesne ya da eşyaların yerini öğreniyor. Bir sonraki çalıştırmalarda sizlere tekrar neyin nerede olduğunu sormuyor.


Ses Geçirmeyen Kulaklık

Zevkinize göre müzik dinlediğinizde son ses mi tercih ediyorsunuz? Kısık sesle dinleyince yeteri kadar gaza gelmiyor musunuz? Çözüm basit! Dışarıdan gelen sesleri duyamayacağınız, ne kadar yüksek sesle dinlerseniz dinleyin dışarıyı rahatsız etmeyeceğiniz teknolojilere sahip olan kulaklıklar yardımınıza koşuyor! duyduğunuz sesin kalitesinden de vazgeçmek istemiyorsanız özellikle sizlere önerimiz videoda da izleyebileceğiniz Sony Headphones WH-1000XM2.

KULAKLIK ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER


Elektronik Okuyucu

En güzel teknolojik ürünler arasında yer alan elektronik okuyucular da mutlaka sahip olmanız gereken ürünlerden biri. Kitap okuma alışkanlığını teknolojinin getirisi olan hafiflikle birleştiren bu ürün kitabın ağırlığından kurtulmanıza ve en güzeli sevdiğiniz bütün kitapların bir tık uzağınızda olmasını sağlıyor. Tabii yeni alınmış bir kitabın sayfalarını koklamak kadar güzeli yok!


Şarj Ünitesi

En güzel teknolojik ürünlerin arasında yer alan kablosuz şarj aletleri de telefonların şarja olan bağımlılığı gibi bizleri kendine bağımlı yapacağa benziyor. Bağlantı yerlerinden açılan, kabloları çıkan, çantada ya da cepte birbirine ölümüne dolanan kablolu şarj aletleri tarih oluyor. Hemen hemen bütün yeni nesil akıllı telefonlara uyumluluk sağlayan kablosuz şarj aletleri her eve girmeye hazır! Siz sadece telefonunuzu üstüne koyun, gerisini kablosuz şarj aletinize bırakın.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu