Gündem

Emirates Personel Alımı Başladı. Maaşlara İnanamayacaksınız.

Emirates personel alımı başladı. Dünyanın en büyük hava yollarından birisi olan Emirates havayolları Türk personeller seçmek için Türkiye’ye geliyor. Kabin görevlisi olarak işe alacağını duyuran Emirates, 2 bin 660 dolar (15 bin 428 TL) vereceğini duyurdu.

Emirates Personel Alımı Başladı. Maaşlar Dolarla.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin havayolu şirketi olan Emirates hava yolları, Dubai merkezli bir şirket. Geçtiğimiz günlerde Emirates Türkiye’den kabin memurları alacağını duyurdu. 19 Nisan’da Antalya’da gerçekleşecek olan işe alım sürecine başvuranlardan seçilen adaylara 2 bin 660 dolar vereceğini duyurdu. Ayrıca merkezi Dubai olduğu için bu kişiler Dubai’de bol bol ücretsiz konaklayabilecekler.

Antalya Lara’da Görüşmeler Yapılacak

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden olan Emirates işe alımları ile ilgili görüşmeleri Antalya’nın Lara bölgesinde bir otelde yapacak. “Hotel: Holiday Inn Antalya – Lara; Guzeloba Mahallesi 2290 Sokak, Lara Cd. No:5, 07230 Antalya” şeklinde duyuru yaptı ve 19 Nisan’ı tarih gösterdi.

Emirates Seçmeleri Nasıl Olacak?

Sürecin “CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online İngilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, web tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 aşamalı olacağı düşünülüyor. İşe kabul edilenler ekonomi sınıfında işe başlayacaklar. Uçak büyüdükçe maaşların artması da söz konusu.

Emirates Başvuru Şartları

Ünlü havayoluna girmek elbette o kadar da kolay değil. Eğitim süreci 7 aşamadan oluşuyor. Başvuru şartları ise şöyle;

– Katılma anında en az 21 yaşında olmak,

– Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimi,

– Minimum 160 cm yükseklik,

– Lise mezunu,

– İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü),

– Emirates kabin görevlisi üniforması içindeyken görünür dövmeler olmayacak,

– Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (BMI)

 

Kıdem Tazminatı Sürecinde Önemli Gelişme! Detaylar İçin Tıkla!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Boydan kaybettik… Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık ahahaha (BMI’den de kaybettik ama o bi’ şekil düzeltirildi yav :P )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu