Gündem

Eminönü Çiğköftecisi Ali Usta Çocukları Dövdü. Olaya Tepkiler Büyüyor.

Eminönü Çiğköftecisi Ali Usta çocukları dövdü. Dükkanın önünde gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan çocuklara vurarak kovalayan fenomen çiğ köfteci sosyal medyada büyük tepki gördü.

Eminönü Çiğköftecisi Olarak Anılan Fenomen Ali Usta Çocukları Dövdü

“Limon ister misin çocuk adam?” söylemi ile ünlenen Eminönü çiğköftecisi Ali usta, yaptığı son hareketle sosyal medyada büyük tepki topladı. Eminönü’de bulunan dükkanının önünde gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan çocuklara vurmaya başladı ve sonrasında kovaladı.

Sinirli Hareketleri İle Biliniyor

Çiğ köfte yaparken adeta şov yapan Ali Usta, kimileri tarafından şovmen olarak nitelendirilse de kimileri tarafından seviliyor ve bolca müşteri topluyor. Çiğ köfte yaparken sert hareketler yapıp insanları kendisine güldüren ama ciddiyetinden taviz vermeyen bir usta kendisi.

Müzik Evrenseldir

Sokak ortasında müzik yapan çocuklara vurmaya başlayan ve sonrasında kovalayan ustanın bu hareketi neden yaptığını bilmiyoruz ancak kınadığımızı belirtmek isteriz. İsteyen her vatandaş o sokakta müzik yapabilir ve bunun hesabını sadece devlete vermekle yükümlüdür. Kimse kimseye fiziksel şiddet uygulayamaz.

 

Çukur Dizisinin Ünlü Oyuncusu Diziden Ayrılma Kararı Aldı. Son Dakika!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. bu ülkede böyle saçma sapan insanlar prim yapıyor işte. 1 kere gittim 2 gün midem ağrıdı. tavırları insanı döver gibi. ama bizim insanımız sever böyle tipleri o yüzden gündemden düşmüyor. yazık o gencecik çocuklara. beterini bulur inşallah.

  2. Kendi canavarlarımızı yaratıyoruz sonrasinda ise birsey yapamiyor ve buna tepki gösteriyoruz bir yerde tutarsiz olusumuzu dahi düşünmüyoruz

  3. belki amatörce ama sanat yapılıyor. sanata ne zaman saygı göstermeye başlayacağız acaba? ayrıca şiddet uygulamak ne kadar ahlaksızca bir davranış.

  4. Bu adamı hic sevmiyorum. Yine hic bir vasfi olamayan bir adamın totosunu kaldirmiş canım Türkiyemin insanlari

  5. Bu çocukları dövme olayından önce de birkaç videosuna denk gelmiştim ve insanları azarlamasi hiç hosuma gitmemisti fenomen olunca iyice havaya girmiş çok üzücü bir olay :(

  6. Değişik bir ülkeyiz bunun neresi özel veya bu kadar ilgi çekici adam sokakta çiğköfte yapıyor amuda kalkıp dürüm sarmıyor sonuçta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu