in

SinirlendimSinirlendim

Eminönü Çiğköftecisi Ali Usta Çocukları Dövdü. Olaya Tepkiler Büyüyor.

eminönü çiğköftecisi ali usta

Eminönü Çiğköftecisi Ali Usta çocukları dövdü. Dükkanın önünde gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan çocuklara vurarak kovalayan fenomen çiğ köfteci sosyal medyada büyük tepki gördü.

Eminönü Çiğköftecisi Olarak Anılan Fenomen Ali Usta Çocukları Dövdü

“Limon ister misin çocuk adam?” söylemi ile ünlenen Eminönü çiğköftecisi Ali usta, yaptığı son hareketle sosyal medyada büyük tepki topladı. Eminönü’de bulunan dükkanının önünde gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan çocuklara vurmaya başladı ve sonrasında kovaladı.

Sinirli Hareketleri İle Biliniyor

Çiğ köfte yaparken adeta şov yapan Ali Usta, kimileri tarafından şovmen olarak nitelendirilse de kimileri tarafından seviliyor ve bolca müşteri topluyor. Çiğ köfte yaparken sert hareketler yapıp insanları kendisine güldüren ama ciddiyetinden taviz vermeyen bir usta kendisi.

Müzik Evrenseldir

Sokak ortasında müzik yapan çocuklara vurmaya başlayan ve sonrasında kovalayan ustanın bu hareketi neden yaptığını bilmiyoruz ancak kınadığımızı belirtmek isteriz. İsteyen her vatandaş o sokakta müzik yapabilir ve bunun hesabını sadece devlete vermekle yükümlüdür. Kimse kimseye fiziksel şiddet uygulayamaz.

 

Çukur Dizisinin Ünlü Oyuncusu Diziden Ayrılma Kararı Aldı. Son Dakika!

12 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mutfakta Pratik Bilgiler muz

Mutfakta Pratik Bilgiler

Titus Tüneli

Titus Tüneli