Müzik - Festival

Electronica Festival İstanbul 2019 Temmuz’da!

Elektronik müzik severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken Electronica Festival İstanbul 2019, Temmuz ayında! Gelin detaylara hep birlikte göz atalım.

Electronica Festival İstanbul 2019 Temmuz’da!

% 100 müziği iliklerinize kadar hissetmeye ne dersiniz? Türkiye’de düzenlenen en uzun soluklu elektronik müzik etkinliği olan festival bu sene Life Park’ta sizleri ağırlıyor olacak. 16. yılını kutlayan festival 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

Elektronik müzik severler kaçırmamalı!

Elektronik müzik kimileri için bir tutku… Peki, bu tutkuya Electronica Festival ile ortak olmaya ne dersiniz? Elektronik müziğin en başarılı isimlerinin bir araya toplandığı festival ile dopdolu 2 gün geçirecek, müziğe ve dansa doyamayacaksınız.

Her sene 2 farklı noktada!

Her sene 2 farklı şehirde düzenlenen Electronica Festival, 13 Temmuz 2019 Cumartesi ve 14 Temmuz 2019 Pazar günleri İstanbul, 12 Ağustos 2019 Pazartesi ve 13 Ağustos 2019 Salı günleri ise Çeşme’de düzenleniyor olacak.

Yüzdeyüz müziğe doyacağınız bu 2 gün ile ilgili gelişmeler çok yakında açıklanacak.

Festival ile ilgili birkaç küçük not:

Festivalde 18 yaş sınırı bulunuyor. Festival süresince bileğinize takılan bilekliği çıkarmamanızı öneririz. Eğer bilekliğinizi çıkarırsanız yenisi verilmeyecek… Bilekliğinizin olmaması ya da kaybetmeniz durumunda festival alanında kalabilmek için yeni bilet almanız gerekiyor.

Festivalin yapılacağı alanda kamp yapılabilecek bir yer bulunmuyor. Bu sebeple şehir dışından gelecekseniz ve kombine bilet alacaksanız kalacak yer ayarlamayı unutmayın!

Festivalin yapılacağı alana dışarıdan içecek ve yiyecek sokulması yasak. Alanda özel eşyalarınızı koyabileceğiniz kilitli dolaplar bulunuyor olacak. Eşyalarınızı bırakacak bir yer bulamazsanız bu dolaplardan yararlanabilirsiniz.

Electronica Festival bilet fiyatı:

Festival biletleri satışa çıktı. Şu anda satışta olan Family Tickets 163.50 TL’den satışta.

#ElectronicaFestival #yüzdeyüzmüzik

Holifest Ankara 2019 İçin Son Biletler!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu