Astroloji

Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim ayı burç yorumları yazıma hoş geldiniz. Umarım Ekim ayı hepimiz için huzurlu, keyifli ve mutlu geçer. Başta kendim olmak üzere tüm Terazilerin doğum günü kutlu olsun.

Bakalım bu ay bizleri neler bekliyor?

Koç Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Çevrenizdekilerle güzel paylaşımlar yapacağınız bir ay sizi bekliyor. İş hayatınızdaki yakın dostlarınızın ve özel hayatınızdaki insanların değerini daha iyi anlayacaksınız. Venüs retrosu sebebi ile bu ay biraz gergin olabilirsiniz. Kıskançlık, hırs,rekabet ve bencillik size fayda sağlamayacak bunlardan sıyrılmaya çalışın. Miras ve alacakla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. 9 Ekim Yeniay sonrası yeni insanlarla tanışabilirsiniz.İş yerinizde yeni bir ekip kurulması gündeme gelebilir. Kendi işinizi yapıyorsanız da projeleriniz için yeni ortaklar bulabilirsiniz. 24 Ekim Dolunayı ile kazancınızı arttırmak gibi konularda bir planlamaya gidebilirsiniz. Yatırım için biraz daha beklemeniz gerek.

Koç Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

Venüs sizin yönetici gezegeniniz ve bu ay retro hareketine başladı. Kasım ortasına kadar bazı konularda kafanız karışabilir. İş yerinizde ortağınız ile ve özel hayatınızda sevgiliniz ile durumlarınızı gözden geçirmek için konuşmalar yapabilirsiniz. Sakinliğinizi korumayı başarırsanız, yaşamanız olası olayları ve sorunları çözebilirsiniz. Yarıda kalan tüm ilişkileriniz bu dönemde karşınıza tekrar çıkabilir. Geçmişte birlikte çalıştığınız insanlar hayatınıza girebilir, birlikte olmak istediğiniz ama geride kalan o kişi ile de tekrar bağlantı kurabilirsiniz. 9 Ekim Yeniayı sonrası iş yerinizde bir yenilenme süreci başlayabilir. Projeler, görev değişiklikleri olabilir. 24 Ekim Dolunayı ile bazı konularda karar vermeniz ve seçim yapmanız gerekebilir.

Boğa Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Yaratıcılık ve ifade gücünüzün arttığı günlerdesiniz. 9 Ekim Yeniayı ile hayatın farklı keyif alanlarını keşfedip sosyalleşebilirsiniz. Yeni gruplara katılabilir, hobiler edinebilirsiniz. Canınızı sıkan konuların üzerinde durmamalı, yaşam kalitenizi yükseltmeye ve mutlu olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda biraz daha titiz olmanızda fayda var. Bu ay işler biraz yoğun ve sıkıcı olabilir sizin için, birlikte çalıştığınız insanlarla iletişim problemleri de yaşayabilirsiniz. Eski ekip arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilirsiniz. 24 Ekim Dolunayı ile beklenmedik bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Projelerinizde ve planlarınızda aksamalar olabilir. Somut olaylara kanalize olmalı ve dedikodulara kulak asmamalısınız.

İkizler Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

Venüs retrosu ile aşk, yaratıcılık ve hobilerle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte aşık olduğunuz ama yollarınızı ayırdığınız kişilerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Birlikteliğiniz var ise bu ay ilişkinizi masaya yatırabilirsiniz. İletişim kurarken asabileşmeden yapıcı olmaya çalışın. Kısa haftasonu kaçamakları yapabilir, eskiden keyif aldığınız hobilere tekrar başlayabilirsiniz. Yeniay ile birlikte hayatınız güzelleşecek ve yenilenecek. Yeni eşyalar alabilir, düzeninizi değiştirebilirsiniz. 24 Ekim Dolunayı ile birlikte iş, aşk ve sosyal çevreniz ile ilişkilerinizi bir dengeye oturtmaniz gerekebilir. Bazı dernek ya da gruplarda görev alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Yeniay ile birlikte iletişim konularında yenilikler yaşayacaksınız. İnternet dünyasında yeni hesaplar açabilirsiniz. Kurumlar iletişim, teklifler, ufak seyahatler, sözleşmeler ile yoğun bir döneme girebilirsiniz. Siz işinizi ne kadar iyi yapsanız da etraf tarafından beğenilmeyebilir, bu nedenle siz herkesin ne dediğinden çok kendi iç sesinize kulak verin derim. Venüs retrosu ile özel hayatınız oldukça bağlantılı. Ev içinde yaptığınız değişiklikler sonradan içinize sinmeyebilir, aile içinde ufak sorunlar yaşayabilirisiniz. Unutmayın ki öfke hiç bir şeyin çözümü değildir. 24 Ekim Dolunayı ile iş ve özel yaşamınız arasında denge kurmanın önemini farkettirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda yaşadıklarınız gizli kalmalı. Genelde çevreniz tarafından sakin olarak biliniyorsunuz, ancak bu aralar farklı davranışlar sergileyerek insanları şaşırtabilirsiniz.

Aslan Burcu Özellikleri

Başak Burcu Aslan Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Venüs retrosu ile iletişim ve yazışma konuları gündeme gelebilir. Sözleşmeler, geziler, kontratlar, imzalar.. Bu konularda adım atarken dikkatlice düşünmenizde fayda var. Eski müşteriler, eski dostlar bir anda etrafınızda bitebilir. 9 Ekim Yeniayı ile maddi ve manevi birikim konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni kazanç kapıları açılabilir, yeni projeler hatta yeni bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. 24 Ekim Dolunayı ile beklediğiniz haberleri duymanız an meselesi olacak. Kendinizi geliştirmek için doğru zaman. Sizi ileriye götürecek fırsatları kabul etmelisiniz.

Başak Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Ekim ayındaki gökyüzü olayları sizi fazlaca etkileyecek.  Güzellik, barış, dostluk, uyum, sanat ve hoşgörü gibi konuları sembolize eden Venüs sizin yönetici gezegeniniz ve retro hareketine başlıyor. Bu da sizin çekiciliğinizi, uyumunuzu, estetik yönünüzü, ve arabuluculuk yeteneğinizi olumsuz etkileyebilir. Hoşgörünüz azalabilir, herkese sürekli iyi davranmak zorunda değilsiniz. Maddi konularda birikim yapamamak ve kazancınızın az olması durumları geçici canınızı sıkmayın. Yarıda bıraktığınız işlerinizi tamamlamak için girişimleriniz olabilir. Eskiyi hatırlamak, geçmişteki sevdiğiniz eşyalar ile o güzel zamanlara dönmek size iyi gelebilir. 9 Ekim Yeniayı ile ruhsal, fiziksel, ve zihinsel anlamda yenilenme yaşayacaksınız. Hayata geçiremediğiniz planlarınız var ise şimdiden liste yapın, gerçekleştirmenize çok az kaldı.

Terazi Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Venüs retrosu doğrudan sizin ilişkilerinize yansıyacak. Duygusal bir dönemde olacaksınız bu nedenle gergin ortamlardan uzak kalmaya çalışın, sinirlenirseniz sevdiğiniz insanlarla laf dalaşına girmektense içinizden 10 a kadar saymayı deneyin. Gereksiz kıskançlık ve alınganlık yapmamaya çalışın. Eski defterleri açmayın, anıları kurcalamayın ve kimseye küsmeyin. 24 Ekim Dolunayı ile çevrenizdeki kişilerin ne niyetle sizin yanınızda olduğunu net bir şekilde farkedeceksiniz. Herhangi bir ortaklık kurma planınız var ise önce eski arkadaşlarınızla iletişim kurmayı deneyin.

Yay Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Venüs retrosu iç dünyanızda bazı etkiler yaratacak. Platonik aşklar gündeme gelebilir. Endişelerinizden kurtulmaya çalışın. Önümüzdeki iki ay olmadık konuları deşmemeye özen gösterin. 9 Ekim Yeniayı ile sosyal açıdan değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplarda gelecek planları yapabilirsiniz. İş çevrenizi katıldığınız davetlerle genişletebilirsiniz. 24 Ekim Dolunayı ile sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Bugüne kadar aldığınız sorumluluklar, gerçekleştirdiğiniz projeler ile ilgili olumlu- olumsuz geri dönüşler alacağınız bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

Venüs retrosu sosyal alanda hayatınıza farklılıklar getirecek. Geçmişinizden dostlarla, eski iş arkadaşlarınızla, dernek ve kulüplerdeki insanlarla tekrar temas gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz gruplarda bazı karışıklıklar çıkabilir. Herkesin fikrini paylaştığı durumlarda siz biraz daha olaylardan uzak kalmaya çalışın. 9 Ekim Yeniayı kariyer alanınızda gelişmelere sebep olabilir. 24 Ekim Dolunay size kendi yeteneklerinizi yeniden keşfetme şansı verecek. Kendinizle gurur duyabileceğiniz işlere imza atacaksınız.

Kova Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

Bir süredir iş hayatınızdaki olumlu gelişmeler yerini karmaşaya bırakabilir. Kulağınıza hakkınızda bazı dedikodular gelebilir, bu süreçte yapıcı ve hoşgörülü davranmayı başarabilirsiniz imajınızı koruyabilirsiniz. 9 Ekim Yeniayı ile kişisel gelişim açısından güzel girişimleriniz olacak. Reklam ve iletişim konularında güzel projeler gerçekleştirebilir, medya dünyasında yer alabilirsiniz. Hayallerinizin peşini bırakmayın. 24 Ekim Dolunayı aile içi düzeni sağlama işlerinin ve önemli kararların size düşeceği bir dönem olacak. Bu dönemde iş ve özel hayatınızda bir denge oturtmak zorundasınız. Halledemediğiniz bir takım sorunları da çözmeniz gerekiyor.

Balık Burcu Ekim Ayı Burç Yorumları

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Venüs retrosu maddi ve manevi konularda kesin karara varmadan önce iyi düşünmeniz gereken bir etki getirecek. Yatırım düşünüyorsanız biraz daha beklemenizi öneririm. Miras konuları tekrar gündeme gelebilir. Bu dönemde geçmişte verdiğiniz borçları toparlamak için girişimde bulunabilirsiniz. 24 Ekim Dolunayı ile yazılı ve sözlü iletişim, internet tanıtımları iş konusunda faydalı olacaktır.

 

Burç Özellikleri. Büyük Anket. Hangi Burçta Kaç İnsan Var?

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu