Astroloji

Ekim Ayı Astroloji Yorumları

Ekim Ayı Astroloji yorumları yazımda sizlere burçlar bazında değil de genel anlamda bilgiler vermek istedim. Ekim Ayında gökyüzünde neler olacak? Ve bu olayların bizlere etkileri nasıl olacak? yazımda bu sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

EKİM AYINDA GÖKYÜZÜNDE NELER OLACAK?

En sevdiğim mevsim sonbahardayız. Ekim ayı benim için önemli çünkü doğduğum ay.

Ekim acaba sıkıntılı mı geçecek? Yoksa rahat bir nefes alabilecek miyiz? 

Bu ay Venüs retrosu ile karşı karşıyayız.

VENÜS; aşk, cinsellik, beğeni ve hoşlanmalar, güzellikler, maddiyat, keyifli ve eğlenceli zamanlar, barış, sanat, moda ve alışverişi temsil eder.

*Venüs: Bir buçuk senede bir yaklaşık 42 gün kadar geri gider.

VENÜS RETROSUNUN ETKİLERİ NELERDİR?

Venüs retro hareketine başladığında sosyal ilişkilerimizde problemler yaşamaya başlamamız olasıdır. İkili ilişkilerimizde tartışmalar, kaoslar ve sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Güzellik ve estetik ile ilgili konularda işlem  yaptırmamamız gerekir. Kendimizi keyifsiz, mutsuz ve değersiz hissedebiliriz. Para ile ilgili küçük sorunlarla karşılaşabiliriz. Eski sevgililere dönüşler veyahut terkedilişler gündeme gelebilir.

2018- Venüs Retrosu Tarihi

6 Ekim 2018 Akrep Burcunda başlar. 17 Kasım 2018 Terazi Burcunda biter.

EKİM AYI ASTROLOJİ YORUMLARI

Ekim ayında bazı tarihlerde gerçekleşecek olan önemli gökyüzü hareketlerinin bizlere neler söylediğine bir bakalım.

Venüs retrosu ve ay sonunda yaşanacak zorlu dolunay dışında geri kalan günlerde ortalama bir ay geçireceğiz.

Öncelikle güzel başlıyoruz onu söyleyebilirim. Ekim in ilk günleri güzel geçecek.

9 EKİM 2018

9 Ekim‘ de çok güzel bir yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş Terazi burcunda kavuşumda olacak. O kavuşum daha da güzel olabilirdi ancak Venüs retrosu işi biraz bozdu. Aşırı kötü bir durum söz konusu değil heyecanlanmayın. Yaşanacak gelişmeler ilişkilerle ilgili olacak. Eğer bu yeni ayda Venüs retrosu işin içinde olmasaydı, harika aşklar ve mutlu evlilik haberlerini bolca duyabilirdik.

10 EKİM 2018

Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor. Merkür ve Akrep el birliği ile bilinç altımızı yönlendirecek. Mistik konulara yönelebiliriz. Ölümden sonraki yaşam hakkında araştırmalar yapabiliriz. Reenkarnasyonla ilgili merakımız artabilir. Öte yandan karşımızdaki insanların sözleri ile ilgili şüphekar olabiliriz. Güven sorunları yaşayabiliriz. Elinizde kanıt yoksa olayları abartmayın derim. Zaten tüm yalanlar bu dönemde kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Rüyalar ve fallar gerçek olabilir. Dejavular yaşayabilirsiniz. Aklınıza bir anda gelen kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Haberlerde sevimsiz olaylar izleyebiliriz.

19 EKİM 2018 

Merkür-Neptün üçgeni kesinleşecekAkrep ve Balık burçlarında oluşan bu üçgen hayal gücü ve yaratıcılık açısından bizleri etkileyecek. Venüs de hali hazırda retrodayken, romantik tarafımız tetiklenebilir. İşinizle ilgili yaşadığınız bir sıkıntı var ise bu açı o konuyla ilgili sorunu gidermeniz için size yardımcı olabilir.

23 EKİM 2018

Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu tarihte akreplerin doğum günü başlıyor. İyi ki doğdunuz Akrepler…

24 EKİM 2018

İşte Ekim ayının en zorlu geçecek tarihine geldik. Boğa burcunda bir dolunay yaşanacak. Uranüs ile bir kavuşum var ve üstüne Satürn de işin içinde olacak. Ek olarak Venüs retrodayken Ay düğümleriyle pek de sevimli olmayan bir açıda olacak. Dolunay yazım için takipte kalın.

31 EKİM 2018

Merkür Yay burcuna geçecek. Venüs retrosu da sona erecek ve Venüs ait olduğu yere yani Terazi burcuna geri dönecek.

Aslında baktığımızda çok fazla bir gökyüzü olayı olmayacak. Ama dolunay gökyüzünde bir sürü olay olmuşcasına bizi fazlasıyla yoracak.

Ekim Ayı Astroloji Yorumları yazımın sonuna geldim. Bu ay ki genel gökyüzü olaylarını ve bizlere etkilerini öğrenmiş olduk. Sonraki yazım Ekim Ayı Burç Yorumları olacak takipte kalın.

Sevgiyle…

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. GERÇEKTEN DE BAŞLADI. ETRAFIMDA İNSANLAR Bİ SEBEPSİZ TARTIŞMAYA BAŞLADI FALAN. ÇOK ACAİP! BİR DE ESKİ SEVGİLİLER DE DÖNMEK İSTEDİ. YOK ARTIK DEDİM BU KADAR MI TUTAR YANİİİİ!!!

  2. Hakikatten bu eski sevgililer vs olayları doğru, ilginç şeyler oluyor bakalım neler yaşayacağız :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu