Gündem

Ekaterina Lisina Bacak Boyuyla Rekorlar Kitabına Girdi

Ekaterina Lisina 132 cm’lik bacak boyuyla rekorlar kitabına girdi. Ünlü manken 132 Cm bacak boyuyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başardı.

Ekaterina Lisina Rekorlar Kitabında!

Dünyadaki en uzun bacaklı mankeni olmak isteyen Ekaterina Lisina Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. 132 cm’lik bacak boyuyla görenleri kendine hayran bırakan ünlü manken. Ünlü mankeni görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Ekaterina en uzun bacaklı kadın model olarak rekorlar kitabına girmeyi başardı.

ekaterina lisina 132 cm

Eski Basketbol Oyuncusu

Guinness rakoru sahibi Ekaterina Lisina aynı zamanda eski bir basketbol oyuncusu. 2008 Pekin Olimpiyatları’nda ülkesi Rusya’ya bronz madalya kazandırmıştı ancak sonrasında kariyerini tekrar gözden geçirerek sporu bıraktı. Mankenliğe soyundu ve ülkesinde bu konuda çok iyi bir kariyer yaptı.

ekaterina lisina

Bacak Boyu

Ünlü mankenin bacak boyuna ortalama olarak 132 cm dedik ama aslında resmi olarak Ekaterina’nın sol bacak boyu 132.8 cm, sağ bacak boyu 132.2 cm.

Uzun Boyu ile Diğer Uzun Boylu Kadınlara İlham Vermek İstiyor

Ekaterina uzun boylu kadınların zaman zaman kendilerini kötü hissettiklerini ya da doğru kullanamadığını düşünüyor ve uzun boylu kadınlara ilham olmak istiyor.

rus model ekaterina lisina

Peki En Uzun Türk Mankenler Hangileri?

Çağla Şikel

Çağla Şikel en uzun mankenlerimiz arasında. Güzelliğinin yanı sıra 1.82 cm boyu ile de dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi başarıyor.

çağla şikel

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç muhteşem fiziği ve 10 yaş genç gösteren yüzü ile Türkiye’nin en iyi mankenlerinden. Oyunculuğa da soyunan ünlü mankenin boyu 1.70 cm.

berrak tüzünataç

Şenay Akay

Şenay Akay 1.80 cm’lik boyu ile Türkiye’nin en uzun mankenleri arasında.

şenay akay

Azra Akın

Azra Akın aynı zamanda dünya güzeli ünvanınıda kazanmış Türk manken. Boyu tam 1.77 cm.

azra akın

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel oldukça uzun boylu mankenlerimiz arasında. Tam 1.82 cm.

bergüzar korel

Dolandırıcılara Dikkat! Bu Yöntemleri Görürseniz Uzak Durun!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu