Tiyatro

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası Dada Salon Kabarett’de!

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres “90’lara Dönüş” Retro Gecesi, Dada Salon Kabarett’de sizleri zamanda yolculuğa çıkaracak ve bir anda kendinizi 90’lı yıllarda hissedeceksiniz. Seyircilerin arasında oynanan bu interaktif polisiye hikaye ile kendinizi bir cinayetin ortasında bulacaksınız.

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası Dada Salon Kabarett’de!

Okan Bayülgen’in İstanbul’da açtığı yeni mekanı Dada Salon Kabarett, birbirinden başarılı oyunlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü sergilenecek olan Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres “90’lara Dönüş” Retro Gecesi de bu oyunlardan bir diğeri olacak.

Zamanda yolculuğa çıkacağınız ve kendinizi bir anda 90’lı yıllarda hissedeceğiniz gösteri ile başınızı döndürecek bir Cumartesi gecesine tanıklık edeceksiniz. Seyircilerin arasında, 360 derece oynanan bu interaktif polisiye ile gizemli bir cinayeti çözmek için sabırsızlanacaksınız.

Selin Atasoy yazdı, Okan Bayülgen yönetti ve oynadı…

Selin Atasoy’un kaleme aldığı ve Okan Bayülgen’in yönetip oynadığı bu interaktif polisiye Metres oyununda kendinizi gizemli bir cinayetin tam ortasında bulacaksınız.

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösterileri

Gece kulübündeki garip buluşma…

Bir gece kulübündeki garip bir buluşma ve sonrasında açılan eski defterler… Eski defterler açıldıkça daha da karmaşıklaşan işler…

Peki mekanda olan kiralık katile ne demeli? Bu kiralık katil kimi öldürmek için orada? Bu oyunu izlemeye geldiğinizde seyirci değil, olayın tam da ortasında olduğunuzu anlayacaksınız.

Cinayet önlenebilecek mi?

Katil bulunabilecek mi?

Gösteri sonrası parti!

90’lı yıllara ışınlanacağınız bu özel oyun için belki de o dönemlere uygun giyinip gitmek isteyebilirsiniz. Bizim önerimiz tam da bu şekilde gitmeniz. Zira oyun bittikten sonra Bayülgen’in 90’lar Trivia ve Malumatfuruş soruları, sonrasında ise sabahın ilk ışıklarına kadar muhteşem bir 90’lar partisi sizleri bekliyor olacak!

Bilet fiyatları ne kadar?

Selin Atasoy’un kaleme aldığı ve Okan Bayülgen’in yönetip oynadığı, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres “90’lara Dönüş” Retro Gecesi bilet fiyatları 3 ayrı kategoriye ayrılmış. 1. kategoride fiyat; özel menü dahil (içecekler ekstra) 300 TL, 2. kategoride fiyat; özel menü dahil (içecekler ekstra) 200 TL ve genel giriş 120 TL ile bu muhteşem geceye şahitlik yapabilirsiniz.

Etkinlik notları:

Bu oyunda 18 yaş sınırı olduğunu hatırlatalım. Kapılar saat 20.00’de açılıyor. Yemek başlangıç saati ise 20.30 olarak belirlenmiş. 22.00 ise oyunun başlama saati. Biletinizi aldıktan sonra mekanı arayıp masa düzeni için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

1984 – Büyük Gözaltı Tiyatro Sahnesinde!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu