Müzik - Festival

Edip Akbayram Konseri 22 Mayıs’ta Zorlu PSM Sahnesinde

Edip Akbayram konseri 22 Mayıs’ta Zorlu PSM sahnesinde müzikseverleri ağırlayacak. Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında sahne alacak sanatçının konser biletleri satışta!

Edip Akbayram Konseri 22 Mayıs’ta Zorlu PSM Sahnesinde

68 yılında İstanbul’a gelerek müziğini daha profesyonelce yapmaya başlayan Edip Akbayram, 22 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında sahneye çıkacak ve hayranlarına unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek olan konser biletleri satışa çıktı.

Vestel Gururla Yerli Konserleri İle İlgili Detaylı Program İçin Buraya Tıklayın: Vestel Gururla Yerli Konserleri Devam Ediyor

Edip Akbayram konser bilet fiyatları şu şekilde;

Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek olan konser bilerleri 2 ayrı kategoriden satışa sunuldu. Genel satış tam bilet fiyatları ve öğrenci bilet fiyatları 6 farklı kategoriye göre fiyatlandırılmış durumda. Tam bilet fiyatları 1. kategoriden 6. kategoriye 160.00 TL, 130.00 TL, 110.00 TL, 90.00 TL, 65.00 TL ve 50.00 TL’den satışa çıkarken, öğrenci biletleri de sırasıyla 124.00 TL, 100.75 TL, 85.25 TL, 69.75 TL, 50.50 TL ve 38.75 TL’den satışa sunuldu.

Konser detayları

Edip Akbayram konserinin kapı açılış saati 20.30 olarak belirlendi. Sanatçının sahneye çıkış saati ise 21.00… 22 Mayıs’ta düzenlenecek olan konser başladıktan sonra içeri dinleyici anlınmayacak. Öğrenci bileti alanların konser günü öğrenci kimliklerini yanlarında getirmeleri gerekiyor.

Edip Akbayram kimdir?

Edip Akbayram, icra ettiği müziğinde Cem Karaca ve Fikret Kızılok gibi ustaların kullandığı Anadolu ezgilerini poplaştırarak söylemesi ile kendi çizgisinde ilerlemeye devam ediyor. 72 yılında Günaydın Gazetesi’nin düzenlediği yarışmada Aşık Veysel’in bir şiirinden esinlenmiş, oluşturduğu bestesi ile Altın Mikrofon Ödülü’nü kazanmıştı.

Ardından piyasaya çıkardığı Aldırma Gönül ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şarkıları ile satış rekorları kırmış, altın plak kazanmıştı. 74 yılına geldiğimizde Dostlar Orkestrası’nı kuran Akbayram, bu müzik gurubu ile Anadolu Rock müziğini icra etti. Soonrasında çıkardığı 45’likler ile ünü dünya çapına yayıldı.

81 ve 88 yılları arasında eserlerinin TRT kanalında çalınması yasaklandı. Sanatçının geçmişten günümüze aldığı 300’e yakın ödülü bulunuyor.

Sertab Erener Türkiye Turnesi Başlıyor

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. 68 yılında İstanbul’a gelerek müziğini daha profesyonelce yapmaya başlayan Edip Akbayram, 22 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında sahneye çıkacak nerede tabiki İstanbul’da
    Hep İstanbul zaten :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu