in

AğladımAğladım

Ebru Şallı Oğlunu Kaybetti. Mezar Taşına Öyle Birşey Yazdırdı ki..

içimizdeki boşluk heykeli

Ebru Şallı oğlunu kaybetti ve tüm Türkiye Pars için yas tutuyor. Hepimiz üzgünüz. Ebru Şallı’nın 9 yaşındaki oğlu Pars bir süredir lenfoma tedavisi görüyordu ancak Pars’ın 9 yaşındaki bedeni hastalıkla daha fazla savaşamadı ve hayata gözlerini yumdu.

Ebru Şallı Oğlunu Kaybetti. Mezar Taşına Öyle Birşey Yazdırdı ki..

Ünlü isim Ebru Şallı belki de acıların en büyüğünü yaşıyor. Bir süredir lenfoma tedavisi gören Pars için tüm Türkiye yas tutuyor. Babası Harun Tan ve Ebru Şallı cenaze töreninde zor ayakta dururlarken mezar taşındaki bir detay adeta herkesin kalbini parçaladı. Dilerseniz önce konuyla ilgili videoyu izleyelim.

Ponçik Sen Benimlesin

Ünlü ismin 9 yaşındaki oğlu için mezar taşına “Ponçik sen benimlesin” yazdırması gören herkesi üzüntüye boğdu. Sanat camiasından Ebru Şallı’ya destek ve başsağlığı mesajları yağdı. Ebru Şallı’nın acısını paylaşan ünlülerden belki de en anlamlısı Can Dündar’dan geldi. Boşluk adı verilen ve yas tutan bir ebeveyn tarafından yapılan heykelin görselini “Ebru Şallı ve içimizdeki boşluk” adıyla paylaşan Can Dündar, adeta kalplere dokundu.

ebru şallı oğlunu kaybetti

1 Yıldır Tedavi Görüyordu

Eski manken Ebru Şallı’nın 9 yaşındaki oğlu Pars yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi görüyordu. Amansız hastalığa yenik düşen Pars tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Pars’ın minik bedeni dün öğle vaktinde yapılan cenazenin ardından Kilyos’ta bulunan Mezarlığa defnedildi. Shall we ailesi olarak Ebru Şallı ve ailesine baş sağlığı diliyoruz.

ebru şallı acı günü

Konut Kredisi Nasıl Alınır? Konut Kredisi Almanın Yolları. İşte Tüm Cevaplar.

16 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yaz meyveleri

Yaz Meyveleri

sağlık bakanı fahrettin koca'dan büyük tepki

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan Büyük Tepki.