Gündem

Ebru Polat’ın Dansı Yine Olay Yarattı. İşte O Karantina Dansı.

Ebru Polat’ın dansı yine olay yarattı. Günlerdir karantina hayatı yaşayan ülkemizde herkes evinde sosyal medyaya hücum etti. Sadece ülkemizde değil neredeyse tüm dünyada Korona virüsü salgını sebebiyle insanlar sokağa çıkıp hastalığı yaymaktan kaçıyor. Evde kalanlar ise sıkılmamak için kendilerine yeni şeyler üretip sosyal medyada paylaşıyorlar. Bunlardan biri de ünlü isim Ebru Polat oldu.

Ebru Polat’ın Dansı Yine Olay Yarattı. İşte O Karantina Dansı.

Korona virüs salgını nedeniyle günlerdir evden cıkmayan Ünlü isim Ebru Polat kısa bir süre önce TikTok isimli uygulamadan paylaşımda bulundu. Yaptığı dansla bir kez daha hayranlarının dikkatini çeken Ebru Polat’ın paylaşımına adeta beğeni yağdı. İşte Ebru Polat’ın dans videosu.

Ebru Polat Sosyal Medyada Geniş Yankı Uyandırdı

Tüm dünyanın evinde kalmaya devam ettiği bu günlerde bir çok sarkıcı evinden konser vermeye devam ediyor. Ünlü isim Ebru Polat ise TikTok isimli uygulama üzerinden yaptığı bir dansı paylaştı. Daha önce de paylaştığı danslarla oldukça ses getiren ünlü isim, bu seferde ses getireceğe benziyor. Hayranları paylaştığı videoya beğeni yağdırırken, aklımıza bundan önce paylaştığı dans videosu geldi. Dilerseniz onu da tekrar hatırlayalım.

 

Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu Şeyler Neler? Hepsi Bu Haberimizde. Tıkla ve Oku.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Tek ayrı dansçılarıyla ayrı ilgi çeken bi ünlüdür kendisi. Yıl 2010 yer İzmir der susarım :)

  2. Neden sürekli kadın bedeni üzerinden, seksist yaklaşımla bişeyleri duyurmaya çalışıyolar anlamıyorum cidden. Ki bunu bir de bir kadın yaptığı zaman iyice ifrite oluyorum. Ülkede her gün kadınlar tacize, tecavüze, şiddete uğruyoken neden bunlar yaşanmaya devam ediyor cidden dayanamıyorum artık…

  3. Karantina günleri hepimizi farklı şekilde etkiledi. Bazılarımız mutfaktan çıkamaz olduk bazılarımız da bazı akım ve uygulamalara takılır olduk. Bu da onun ilginç bir örneği ;)

  4. Acıkcası kendisini sevmiyorum ve kaliteli dencek kadın kategorisine sokmuyorum, seksi olmak Baska sey basit olmak Baska… Tabiki herkesin seveni de olur kendisinin de Bi kitlesi var saygı duymak gerek bu manada.. ama asla dinleyip takip etmicegim biri.

  5. Ne yapacaklarini sasirdilar iyice. Bu sekilde seyler yapacaklarina suan is yeri kapanan isinden olan iscilerden birinin ailesine kendisine yardim etmeyi akil etmistir bence ama isine gelmemistir

  6. Son gunlerde bir miktar cildirmis olabiliriz ancak baziladimiz daha fazla cildirmis olabilirler. Karantina suresi uzadikca daha ilginc belki de daha yorucu icerikler gormeye devam edecegiz, uzucu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu