Gündem

Ebru Gündeş Taşınıyor. Peki Nereye?

Ebru Gündeş taşınıyor. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş taşınma kararı aldı. Bir süre önce ABD’de tutuklanan ve hala yargılama süreci devam eden Reza Zarrab’ın yanına taşınma kararı aldığını açıkladı. Shallwe.com.tr okurlarına en güncel haberleri sunmaya devam ediyor.

Ebru Gündeş Taşınıyor. Peki Nereye?

Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından biri olan Ebru Gündeş son yıllarda oldukça zor günler geçirdi. Amerika’da tutuklanan eşi Reza Zarrab’ın yanına gitmeye hazırlanıyor. Ebru Gündeş’in kızı Alara’nın babasıyla birlikte olması için bu kararı aldığı öne sürülüyor.

Eşi Tutuklanmıştı

Amerika’nın İran’a uyguladığı yaptırımları ihlal etmesiyle ilgili Amerika’da görülen davanın en önemli isimlerinden Reza Zarrab, geçtiğimiz günlerde New York’ta bulunan bir restaurantta bir kadınla görüntülenmişti. Çıkan bu haberlerin sonrasında Ebru Gündeş 2 yıl aradan sonra eşi Reza Zarrab’ın yanına gitmeye karar vermişti.

Belli Dönemlerde Orada Kalmayı Düşünüyorlar

İlk ziyaretinin ardından zaman zaman gidip gelen Ebru Gündeş, en son 18 Eylül’de New York’a gitti. İddiaya göre buluşan çift bir karar aldılar. Bu karara göre Ebru Gündeş ve kızı Alara yılın belli dönemlerinde eşi Reza Zarrab’ın yanında kalacaklar. Ebru Gündeş’in İstanbul’daki evini kapatmayacağı çıkan dedikodular içinde.

 

Ücretsiz Aktarma Uygulamasında Yeni Karar!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu