Gündem

Duvar Üstündeki Kediyi Yumrukladı!

Kadıköy’de meydana gelen olayda kendini bilmez bir şahıs, duvar üstündeki kediyi yumrukladı. Olay ardından kavga çıktı!

Duvar Üstündeki Kediyi Yumrukladı!

Kadıköy’de meydana gelen olayda kendini bilmez bir şahıs, apartman duvarında duran kediye yumrukla saldırdı. Apartmanda yaşayan sakinler ise olay karşısında kayıtsız kalmadı. Apartman sakinleri ile kendini bilmez şahıs arasında geçenler ve saldırganın kediye vurması kameralara an be an kaydedildi.

Apartman girişinde oturan kedi yumruklandı!

Kadıköy’de yaşanan ve sinir kat sayısını artıran olay an be an kameralara yansıdı. Apartman girişindeki duvarın üstünde duran kedi, kendini bilmez bir şahıs tarafından yumruklanınca apartman sakinleri kayıtsız kalmadı.

Kedi yumruğun etkisiyle savrulup yere düştü ve apartmanın içine saklandı. Kediye yumruk atan kendini bilmez kişi ile kavga eden gencin annesi ise o anları anlattı.

Saldırgana sözlü tepki

Kediyi yumruklayıp yoluna devam eden saldırgana sözlü tepki gösteren gencin annesi açıklamada bulundu. Kedinin duvarda oturduğunu, söz konusu saldırganın durup dururken kediyi yumrukladığını söyleyen gencin annesi, oğlunun sözlü tepki gösterdiğini, ardından saldırganın geri döndüğünü ve kavga çıktığını anlattı.

Kavga sokaktakilerin araya girmesiyle sona ererken, kediye yumruk atan kendini bilmez şahıs olay yerinden uzaklaştı.

Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı Kedi Evi Etkinlikleri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Bu nasıl bir kendini bilmezlik nasıl bir psikoloji bozukluğudur. Artık hayvanlara yapılan bu tür eylemler için ciddi yasalar gelmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu