Hayata Dair

Evinizi Sanat Galerisi Gibi Gösterecek Çerçeve Dizilişleri

Bir evi ev yapan halı ve perdelerdir klişesinden sıkıldınız mı? Farklı arayışlar içerisinde misiniz? Evinizin duvarlarını süsleyecek birbirinden farklı çerçeve dizilişleri ile farkınızı ortaya koyun…

Evinizi adeta bir sanat galerisi gibi gösterecek çerçeve dizilişleri hem gözünüze hitap edecek hem de evinize gelen misafirleriniz hayranlıklarını gizleyemeyecek. Ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden olan çerçeveler ve tablolar artık evinizin baş rolü olacak. Pinterest’ten derlediğimiz bu görseller, duvar dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olan çerçevelerin nasıl dizilmesi gerektiği konusunda fikir vermeye can atıyor.

Çerçeve dizilişleri

Evinde, huzur yuvasında vakit geçirmekten hoşlanan çoğu kişi, duvar dekorasyonuna özel bir önem gösterir. Çünkü orada hayalleri, baktıklarında mutlu edecek bir görsel, anılar ve sevdikleri yer alır. 2019 yılı ile birlikte duvarlarda tek tek asılmaya mahkum kalan çerçeveler, adeta şov yapar hale geliyor. Neredeyse tüm duvarları kaplayacak kadar çok çerçeve!

2019 Dekorasyon Trendleri

  • Duvarınızı delip, çerçevelerin asmadan önce elinizdeki çerçevelerin büyüklüğünde kestiğiniz kağıtları şablon olarak kullanabilirsiniz.
  • İlk defa bu kadar fazla çerçeveyi yan yana asacaksanız, renk seçiminizi 1 ya da 2 farklı renkten yana kullanmalısınız.
  • Evinizde bulunan eski çerçevelerinizi atmak yerine onları yeniden onarıp kullanabileceğinizi unutmayın.
  • Seçeceğiniz fotoğrafların renk ve desenlerinin uyumu da önemli bir nokta. Birbirinden alakasız fotoğraflar ya da resimler, pek de başarılı olmayacak bir sonuca sebep verebilir.

Hadi gelin sizler için derlediğimiz çerçeve ve tablo dizilişlerine hep birlikte göz atalım…

İşte birbirinden göz alıcı ve birbirinden farklı çerçeve dizilişleri

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Yaz Sofraları İçin Dekorasyon Önerileri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu