Gündem

Dünyayı Gezip, Yiyip İçip 313 Bin TL Kazanmak İster Misin?

Dünyayı gezip yiyip içip 313 Bin TL kazanmak ister misin? Bizdeki de soru yani değil mi? Kim istemez ki? Hadi detaylara geçelim…

Dünyayı Gezip, Yiyip İçip 313 Bin TL Kazanmak İster Misin?

İngiltere merkezli bir gıda şirketi, paylaştığı iş ilanı ile konuşulmaya başlandı. Dünyayı dolaşıp vegan yemekleri deneyecek olan şanslı kişi tam tamına 313 Bin TL maaş alacak.

Maaş dışındaki masraflar da şirket tarafından karşılanıyor!

İngiliz gıda şirketi Vibrant Vegan Co., dünyayı karış karış gezecek, gittiği ülkelerdeki vegan lezzetleri tadacak şanslı kişiyi arıyor. Tat direktörü olarak geçen ilanda, şanslı kişinin konaklama, seyahat ve yemek ücretlerinin de karşılanacağı yazıyor. Bunlara ek olarak çalışacak olan kişiye 50 Bin Euro yani yaklaşık 313 Bin TL maaş verilecek. Tat direktörünün görevi az önce de bahsettiğimiz gibi yepyeni vegan tatları keşfetmek.

Rotada Türkiye’de bulunuyor

Dünyaca ünlü İngiliz gıda firmasında çalışacak olan kişinin seyahat programı dolu dolu… Japonya’dan Meksika’ya, Çin’den Hindistan’a birbirinden farklı destinasyonlara uğrayacak olan kişinin bir diğer rotası ise Türkiye olacak.

Ağ oluşturabilmede kabiliyetli…

4 ay boyunca şirketle çalışıp 313 Bin TL kazanacak olan kişiden bir diğer beklenti de ağ oluşturabilme konusunda başarılı olması. Şirket için gerekli olan yeni malzemelerin temini için yapılacak olan ortaklıklar konusunda bu kişinin bu konuda kabiliyetli olması gerekiyor.

3 yıldan fazla tecrübe

Şirkete başvuracak adaylardan istenen bir diğer özellik de gıda sektöründe 3 yıldan fazla tecrübe… Dünya çapında 18 bitki bazlı yemeği bünyesinde bulunduran Vibrant Vegan Co., dünyada savaş sebebiyle açlık çeken çocuklara yardım eden bir firma…

Bu Anket Karnınızı Acıktıracak! – Hangi Yemek Favorin?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Aman yarabbimmm tam benlik ye iç gez üstüne bir de para al. Ama bir sıkıntı var deneyimim yok :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu