Gündem

Dünyanın En İlginç Otelleri

Dünyanın en ilginç otelleri yazımızda birbirinden ilginç otelleri göreceksiniz. Ülkemizde de çoğunlukla tatil yapmak için otelleri tercih ediyoruz. Bu yazı da klasik tatil anlayışının dışına çıkacaksınız. İşte karşınızda görüp görebileceğiniz en ilginç oteller.

Dünyanın En İlginç Otelleri

Hotel Kakslauttanen, Finlandiya

Bildiğimiz otellerden biraz farklı bir otel kışın daha çok tercih edilen bu otel Kuzey Işıklarını izlemek için gelenlerle dolup taşıyor.

dünyanın en ilginç otelleri

Dünyanın En İlginç Otelleri Yazımızda Sıra da Hotel de Glace, Kanada var!

Bir otel düşünün havalar ısınınca eriyen yok olan her sene tekrar inşa edilen, buzdan yapılan bu otel sadece kış aylarında hizmet veriyor otelin içindeki bar, odalarda ki mobilyalar aklınıza gelecek her şey buzdan. Kış tatili yapmak isteyenlere duyurulur.

kanalda otelleri

 

Dünyayı Gezerek Nasıl Para Kazanabilirsin? Cevabı Bu Haberimizde!

Treehouse Point Otel, Seattle

Betonlaşmadan sıkılan herkesin düşündüğü  istediği kuş sesleri biraz huzur yani ormanda ağaç evler, ağaçların tepesine inşa edilmiş bu ağaç ev oteli görmeniz lazım bol oksijen kuş sesleri ve doğa ile baş başa bir tatil için muhteşem ortam.

orman otelleri

Jade Mountain, St Lucia

Karayip okyanusunu kuş bakışı izleyebileceğiniz bir otel, uçurumun üstüne yapılan otelin hangi odasında olursanız olun sizi karşılayan manzara uçsuz bucaksız bir okyanus derin mavi.

dünyanın en ilginç otelleri-5

 

Huvafen Fushi Resort, Maldivler

Okyanusun ortasında tatil iyi bir fikir olabilir Rüya Adası anlamına gelen bu otel dünyanın ilk sualtı spa merkezine de sahip.

maldivler otel

Aescher, İsviçre

Buraya gitmek için arabanızdan inip teleferiğe binmeniz gerekiyor yada yürüyüş parkurundan manzaranın tadını çıkara çıkara otele gidebilirsiniz ve karşılaşacağınız muazzam manzaraya değdiğini göreceksiniz.

yurt dışı oteller

Viceroy Hotel, Bali

Bu otele gidebilmeniz için helikopter kullanmak zorundasınız adından da anlaşılacağı üzere Krallar Vadisi 25 havuz villadan oluşan bir otel ve yine mükemmel bir manzara.

ilginç oteller

 

Dünyanın En İlginç Köprüleri

 

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. bol oksijen kuş sesleri ve doğa ile baş başa bir tatil için muhteşem ortam. Ateş beni çağırıyor. Gitmekkk istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu