in

SinirlendimSinirlendim BayıldımBayıldım

Dünyanın En Ateşli Babaannesi Kimdir?

dünyanın en ateşli babaannesi

İnstagram’da boy gösteren ünlü model, şu an 51 yaşında ve iki torun sahibi. Sırbistan kökenli olan bu güzel kadın, Real Fashionist kullanıcı adıyla birçok farklı selfie paylaşıyor. Şık tarzı ve atletik yapısı sayesinde genç kızlara taş çıkartan Zaklina’nın 160 binden fazla takipçisi bulunuyor. Dünyanın her yanında ilgi odağı olmayı başaran bu güzel kadın, şu an İtalya’da yaşıyor. İtalya’daki tarihi eserlerin önünde düzenli olarak pozlar veren dünyanın en ateşli babaannesi, Kolezyum’un önünde de birçok poz verdi.

Dünyanın En Ateşli Babaannesi ve Aksesuarları

Zaklina, çekimler sırasında kullandığı güneş gözlüğü, takı ve saat gibi birçok farklı lüks aksesuar ile birçok kişinin ilgi odağı olmayı başarıyor. Birçok kişi bu kadının moda konusunda gerçekten iyi bir zevke sahip olduğunu düşünüyor. Öte yandan Zaklina, kadınların daha vahşi olmasını ve gençliklerini benimsemesini istiyor. Öte yandan Zaklina, attığı selfielerin dünya çapındaki neneleri de cesaretlendirmesini umuyor.

dünyanın en ateşli babaaannesi

Dünyanın En Ateşli Babaannesi ve Tarzı

İki torunu olan dünyanın en ateşli babaannesi Zaklina, yavaşlama belirtisi hiç göstermiyor ve hazırladığı moda blogunu da düzenli olarak güncelliyor. Başta anneler ve büyük anneler olmak üzere birçok kadının da kendi yolunu izlemesini tavsiye ediyor. Zaklina, hedefini kadınların özgür tarafını açığa çıkarmak olarak tanımlıyor. Zaklina’nın atletik yapısının yaşını uzun yıllar boyunca saklayacağından hiç şüphe duymuyoruz. Ayrıca birçok kişi Zaklina’nın hoş ve seksi görünüşünün onu en az 20 yaş genç durmasında etkili olduğunu düşünüyor.

Bizdeki Yaşlılara Bir bakın Hele

Zaklina ve çevrenizdeki yaşlıları bir kıyaslayın isterseniz, Zaklina’nın hepsinden daha genç göründüğüne hem fikir olabiliriz o zaman. Kendisi İtalya’nın Roma kentinde yaşıyor fakat başta Fransa ve diğer Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye gitmiş bulunuyor. Öte yandan Zaklina, farklı dünya ülkelerini de gezmeyi çok istiyor. Üstelik Zaklina, torunlarını çok sevmesiyle ve onlarla sürekli vakit geçirmesiyle de örnek bir babaanne olmayı başarıyor. Ayrıca Zaklina, torunlarının yanında babaanneleri gibi değil de ablaları gibi duruyor neredeyse. Hatta torunların, dünyanın en ateşli babaannesinden daha bile yaşlı durduğu söylenebilir.

Moda ve Tarih

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

masum güzel lanetli gorgon meduse

Masum Güzel, Lanetli Gorgon: Medusa

medusanın ölümü

Medusa’nın Ölümü, Pegasus ve Bellerophone