Hayata Dair

Dünyadaki En İlginç Cinsel Gelenekler!

Cinsellik hala bir çok toplumda tabu olarak varlığını sürdürüyor. Türkiye’de de tabi ki hala bir çok şey ayıp, günah, yasak vs. denilerek konuşulmuyor. Dünya üzerinde çok ilginç cinsel gelenekler var, bazıları bize çok iğrenç ve tuhaf gelebilir ama gelenekler nesiller boyu uygulanmaya devam ediyor.

Cinsellik hala bir çok toplumda bir tabu olarak varlığını sürdürüyor. Türkiye’de de tabi ki hala bir çok şey ayıp, günah, yasak vs. denilerek konuşulmuyor. Dünya üzerinde çok ilginç cinsel gelenekler var, bazıları bize çok iğrenç ve tuhaf gelebilir ama gelenekler nesiller boyu uygulanmaya devam ediyor.

cinsel gelenekler

Bazı gelenekleri okurken hayretler içinde kalacaksınız, bazılarını okurken ” yok artık” diyeceksiniz; hatta bazılarını okurken ”bu kadarı da olamaz artık” diyeceksiniz. Özellikle cinselliğin tabu olarak hüküm sürdüğü ülkemizde, ”iyi ki bizde böyle adetler yok” diyeceğinize eminim.

Güney Kore’de Gerdek Öncesi Damatlara falaka!

Güney Kore’de, düğünden hemen sonra, damat beyin yakın arkadaşları tarafından ayaklarının altına kızarıncaya kadar vurulur. Falakanın, damat için ilk gecesinde cinsel performansını arttıracağına dair bir inanış mevcut.

Sambian Topluluğu Sperm İçiyor!

Bu kabilede çok ilginç bir şey yapılıyor; erkek çocuklar 7 yaşından itibaren yaşadıkları ortamdan kopartılarak sadece yetişkin erkeklerin yaşadığı bir bölgeye götürülüyor. 10 yaşına geldiklerinde derileri delinir, burunları kanatılır ve zorla sperm içmeleri sağlanır ve bu şekilde ruhlarının temizlenip arındığına inanılır. 17 yaşına geldiklerinde ise artık bir kadın ile birlikte olmaya hazırdırlar. Bütün bunlardan daha elim olanı ise genç erkeklerin, yaşlı adamların spremlerini içme zorunluluklarının olmasıdır, bunun nedeni ise daha dirençli olacakları inancıdır.

Newlyweds’de Çiftler Davetliler Huzurunda Gerdeğe Giriyor!

Evet yanlış duymadınız, bu bölgede yaşayan insanlar düğün bittikten sonra evlerine gitmeyip, düğün salonunun ortasında ve davetlilerin huzurunda gerdeğe giriyor. Bize oldukça tuhaf ve inanılmaz gelen bu olay, Newlyweds halkı için oldukça sıradan bir eylem.

Malavi’de Genç Kızlar Seks İşçileriyle Birlikte Olmak Zorunda!

Bu bölgede yaşayan aileler ergenliğe giren genç kızlarını para karşılığında bir seks işçisiyle beraber olmaya zorluyor. İlk kanaması olduğu an, genç kızlar adetleri süresince 3 gün bir seks işçisi ile birlikte olmak zorunda. Bu şekilde temizlenip arındıklarına ve çocukluktan kadınlığa geçiş yaptıklarına inanılıyor. Eğer bunlar yapılmazsa, genç kızın ailesinin ve kasabasının hastalıktan kırılacağı inancı hakim.

Endonezya’da Aynı Kişiyle 7 Kez Birlikte Olursan Dileklerin Gerçekleşir!

Endonezya’da Pon Kutlamaları adı verilen bir festivalde, çiftler kendi eşleri dışındaki kişilerle de ilişkiye girebiliyor. Eğer 7 kez aynı kişiyle cinsel ilişkiye girilirse, dileklerinin kabul olacağına inanıyorlar.

 

Kadınları Çekici Kılan Detaylar

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu