Gündem

Dünya Motokros Şampiyonası 2019 Eylül’de Türkiye’de!

Heyecan ve adrenalini iliklerinize kadar hissetmeye hazır mısınız? Dünya Motokros Şampiyonası 2019 ikinci kez Türkiye’de!

Dünya Motokros Şampiyonası 2019 Eylül’de Türkiye’de!

Dünyanın izlemesi en keyifli spor dalları arasında yer alan MXGP Türkiye Yarışı ve Motofest, 6 Eylül Cuma, 7 Eylül Cumartesi ve 8 Eylül 2019 Pazar günlerinde adrenalinseverlerle buluşacak. 3 gün sürecek olan festival ikinci kez Türkiye’de yapılacak.

#HareketeGeç

Dünyanın en heyecan verici spor dallarından biri olan motokros yarışlarının 18. ayağı Afyon’da yapılacak. 6 Eylül Cuma, 7 Eylül Cumartesi ve 8 Eylül 2019 Pazar günü yapılacak olan şampiyonada hız, tutku, adrenalin ve eğlenceye dair her şeyi bulabileceksiniz.

İkinci kez Türkiye’de

İkinci kez Türkiye’ye gelen şampiyonada adrenalinden tutkuya, heyecandan hıza aradığınız tüm özellikler var. Şampiyona boyunca kurulacak olan sahnede birbirinden başarılı isimler konser verecek.

Şampiyona’da aynı zamanda Curling, Mini Golf, Şişme Oyun Parkları, Zip Line, Mini Atv, Jet ski gibi ücretsiz etkinlikler de yer alıyor olacak.

Karavan ve kampçıları sevindiren haber!

Şampiyonanın yapılacağı alan içerisinde çadırda kalmak isteyenler için kamp alanı, karavancılar için de ayrıca bir yer tesis edilecek…

Marshmello ve Kungs İlk Kez İstanbul’da!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu