Müzik - Festival

Duman 23 Haziran Van Konseri İptal!

Duman 23 Haziran Van konseri iptal edildi! Grup üyelerinin ortak kararı ile sosyal medyada açıklama yapan Duman, 23 Haziran’da oy verecekleri için konserlerini ileri bir tarihe ertelediklerini açıkladılar.

Duman 23 Haziran Van Konseri İptal!

Başarılı rock grubu, daha önceden satışa çıkan bir konserlerini 23 Haziran 2019 tarihinde oy vermek için iptal ettiler. 23 Haziran’da Van’da verilecek olan konserlerini iptal eden rock grubu, sosyal medyadan iptal haberini ve gerekçesini duyurdu.

Konseri erteliyoruz…

Duman grubu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ekipçe İstanbul’da tekrarlanacak olan seçimde oy kullanacaklarını, bu sebeple konseri ileri bir tarihe ertelediklerini duyurdu.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Fazıl Say Ysk Kararı Karşısında Sert Tepki Gösterdi

Takipçilerinden destek

Duman grubunun sosyal medya paylaşımının ardından destek mesajları ve yorumları geldi. Takipçiler, herkesin bu tarihte İstanbul’da kalıp oy kullanması gerektiğini söylediler. Duman grubundan sonra diğer sanatçıların da o tarihe denk gelen konserleri için erteleme kararı alıp almayacakları da merak konusu oldu.

Duman grubu hakkında

1999 yılında kurulan Türk rock grubu Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ari Barokas, Cengiz Baysal, Alen Konakoğlu beşlisinden oluşuyor. Grup kurulmadan önce Tangöze yurtdışında eğitim alıyordu. O zamanlar Ari Barokas ve Yakup Trana ile birlikte bir grup kurmuşlar ve kısa sürede orada isimlerinden söz ettirmeye başlamışlardı. Üçlü ülkeye geri döndü ve aralarına Batuhan Mutlugil’i dahil ettiler. Yakup Trana ise gruptan ayrıldı. Cengiz Baysal ve Alen Konakoğlu’nun da gruba katılması ile “Duman” adını aldılar.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Ekrem İmamoğlu’na Destek Yağıyor

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu