in

SinirlendimSinirlendim

Düğünde Sosyal Mesafeyi Hiçe Sayıp Hem De Bir Çocuğa Ateş Açtırdılar

düğünde-ateş-açıldı

Düğünde Hem Sosyal Mesafeyi Hiçe Sayıp Hem De Bir Çocuğa Ateş Açtırdılar! Sosyal mesafeye hiçbir şekilde dikkat etmeyen düğün magandaları, dip dibe oturup eğlendi ve bir çocuğun eline de bir adet tabanca vererek havaya ateş açtırdılar. O saniyeler düğün davetlilerinden birinin akıllı telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Düğünde Sosyal Mesafeyi Hiçe Sayıp Hem De Bir Çocuğa Ateş Açtırdılar

Kadınhanı ilçesi Pusat Mahallesi’ndeki bir düğünde hem sosyal mesafe kuralları yok sayıldı hem de düğünde eğlenen kişiler ufak çocukların eline tabanca verip ateş açtırmaya başladılar. O anlar düğüne katılanların akıllı telefonları ile işte böyle çekildi.

KÜÇÜK ÇOCUKLARIN ELİNE SİLAH VERDİLER

Sosyal mesafe kuralları hiç dikkat edilmeden çalan şarkılar eşliğinde halay çekildi. Düğüne katılanların da hiçbir önlem almadan yan yana oturduğu düğünde silahlarla havaya ateş açan maganda sürüsü, ufak bir çocuğun da eline silah verip ateş açtırdıkları düğündekiler tarafından bildirildi. O anlar düğüne katılan davetlilerin cep telefonu kameraları ile işte böyle görüntülendi.

Bir yandan sosyal mesafeyi hiçe saydılar, bir yandan çocuğun eline silah verdiler! Corona virüsünün tekrardan artış gösterdiği bu günlerde, vatandaşların sosyal mesafeyi önemsemediği gibi silahları çekip gövde gösterisi yapmalarına engel olmadı.

Çocuğun havaya ateş ettiği sırada çevresindeki diğer küçük çocuklarda dikkat çekti. Bu duruma düğündeki kişilerin çoğunun kayıtsız kalması ve önemsememesi  şaşkınlık yaratmıyor değil.

Kaynak: DHA

Corona Döneminde Aktivitelerin Risk Oranları Nelerdir?

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aralıklı Oruç Diyeti Nasıl Tutulur? Aralıklı Oruçla Nasıl Sağlıklı Kilo Verilir?

Çocuklarda Görülen Yaz Hastalıklarına Dikkat!