Gündem

Düğünde Dehşet – 4 Kadın 11 Yaralı Var!

Şanlıurfa’da bir düğünde dehşet anları yaşandı. Düğünde havaya ateş açıldı; 4’ü kadın olmak üzere 11 kişi yaralandı. Ateşin kim tarafından açıldığı bilinmiyor.

Kimliği belirsiz şahız düğünde dehşet saçtı

Akşam saatlerinde, Şanlıurfa’da bir sokakta düzenlenen düğünde, kimliği belirsiz bir kişinin tüfeğinden çıkan saçmalar, düğündekilere isabet etti. Kim tarafından ateş edildiği bilinmeyen av tüfeğinin saçmalarının isabet ettiği 4’ü kadın 11 yaralı hastaneye kaldırıldı.

Kimin ateş ettiği belli değil

Şanlıurfa’da bir sokakta düzenlenen düğün sırasında tabancalar ve bir av tüfeği ateş aldı. Kim tarafından ateş ettiği bilinmeyen tüfek saçmaları 11 kişiye isabet edince, düğün de sona erdi. Yaralanan davetliler en yakın hastaneye kaldırıldı.

Akşam saatlerinde Balkatan Mahallesi’nde meydana gelen olayda yaralananlar arasında 4 kadın da bulunuyor. Düğün alanında yaralanan davetlilerden Mahmut Çiçek, Ahmet Akal, Sibel Akal, Süreyya Kırmızı, Hızal Kırmızı, Muhrip Akal, Mehmet Çiçek, Ahmet Tumbul, Yusuf Gezeyen, Mehmet Tumbul ve Esra Kırmızı, kimliği belirsiz bir kişinin av tüfeğini ateşlemesi sonucu çıkan saçmalar sebebiyle yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Sessiz Ol Diyen Kadının Boğazını Kesti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Üzücü bir haber, eğitimsizlik ve cehalet göstergesi. Kim bilir kaç kişinin canı yandı. Yazık, gerçekten yazık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu