Müzik - Festival

Dua Lipa Antalya’ya Geliyor – As Bayrakları As As As!

Dua Lipa Antalya’ya geliyor

Dua Lipa Antalya’ya geliyor – İngiliz şarkıcı Dua Lipa, Türkiye’de ilk kez konser verecek. Belek’te düzenlenecek olan “Regnum Live in Concert” festivalinde sahneye çıkacak olan genç yıldız, turne takvimini sosyal medya hesabında paylaştı. Türk hayranları festival takviminde Türkiye’yi görünce as bayrakları moduna geçti!

Dua Lipa Antalya'ya geliyor
Dua Lipa Antalya’ya geliyor

Türkiye’de İlk Konser

23 yaşında olmasına karşın, dünya müzik listelerini kasıp kavuran Dua Lipa, 14 Ağustos 2018’de Türk hayranlarının karşısına çıkacak. Regnum Live in Concert festivali kapsamında Türkiye’ye gelen başarılı şarkıcı, antalya Belek’te bulunan Regnum Carya’da sahnede olacak.
Büyük bir ekip ile Türkiye’deki konserine hazırlanan Dua Lipa, Şampiyonlar Ligi final gösterilerinde verdiği uzun soluklu, canlı konser ve konserdeki performansıyla bir basamak daha yukarı çıktı. 26 Mayıs Cumartesi günü Real Madrid ve Liverpool arasında oynanan final maçı öncesi sahneye çıkan genç şarkıcı, günler öncesinden başladığı hazırlıklar ve disiplinli çalışmasının meyvelerini topladı.

Ödüllere Doymak bilmiyor!

23 yaşındaki şarkıcı hanüz çok genç olmasına rağmen müzik listelerinde en iyi yerlere geldi. dünyaca ünlü müzik uygulaması Spotify’da 1.5 milyon albüm satışına ulaşmasıyla 2017 yılında büyük patlamasını yaşadı. BRIT Ödülleri’ne 5 farklı dalda aday gösterilen Dua Lipa, en çok aday gösterilen sanatçı ünvanını da kazanmış oldu.
Arnavut kökenli genç ve güzel şarkıcının Antalya’da gerçekleştireceği konser merakla bekleniyor. Hayranları ise şimdiden bayrakları astı bile!

Christina Aguilera ve Nelly Furtado şarkılarını henüz 14 yaşındayken coverlayıp yayımlayan Dua Lipa, müzik kariyerine ilk adımı bu şekilde atmıştı. Şimdilerde yine Youtube’da yayınlanan videoları ise 1 milyar görüntülemeyi geçti! Aslen Kosova’lı olan Londra doğumlu Lipa, adele’den sonra müzik listelerinde zirveye oturan İngiliz kadın şarkıcısı.

2018 Nisan’da piyasaya çıkan One Kiss şarkısı yalnızca İngiliz listelerinin değil, dünyanın her yerinde bir numaraya yerleşti.  Dua Lipa ve Calvin Harris tarafından çıkarılan single, Birleşik Krallık Singles Chart’da da zirveye oturmuştu.

Dua Lipa Antalya'ya geliyor
Dua Lipa Antalya’ya geliyor

Türkiye konseri için hazırlıklar tamam

14 Ağustosta yapılacak olan konser için dansçılardan müzik ekibine, bütün hazırlıklar tamamlandı. Antalya’da gerçekleşecek olan konser Türkiye ve Dünya müzik gündeminde çok ses getireceğe benziyor!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu