Gündem

Dövmeli Erkekler Neden Çok Daha Çekici?

Sizde dövmeli birini görünce iç geçiriyor, dövmeli erkekleri daha çok hoş buluyor musunuz? Cevabınız evet ise bu yazı tam sizin için. Dövmeli erkekler neden daha çok çekici ve cazibeli bulduğumuzun sebebini sizler için derledik.

Dövmeli Erkekler Neden Çok Daha Çekici?

Neden dövme daha çok çekici geliyormuş okuyup öğrenelim.

1. Dövmeli Erkekler Tarzdırlar

Bir erkeğin dövmesi varsa eğer ne giyerse giysin ne yaparsa yapsın kendi tarz tavrını ortaya koyar.Kendi halinde bir öğretmen ya da bir muhasebeci bile dövmesi varsa eğer gözünüzde farklı bir kimliğe bürünür, aslında profesyonel kaykaycıymış ya da bodyguardmış da hobi olarak öğretmenlik, muhasebecilik yapıyormuş gibi görünür.

2. Sanki iki kişiyle birden beraberlermiş gibi bir hissi yaşatırlar

Erkek arkadaşınızla hiç bir sorununuz yok ve onu çok seviyorsunuz. Ama her şey çok sıradan, ara sıra ilişkinizde heyecan arıyorsunuz. İşte tam burada araya dövme giriyor. Günlük normal sıradan bir işi olan sevgiliniz, akşam olunca dövmeli bir yakışıklıya döner. Sevgilinizin egzotik dövmesi sizi sizden alır ayrıca onu kıskanmaya başlarsınız.

3. Kimse onlara bulaşmaya cesaret edemez

Erkek arkadaşınız oldukça sakin, kendi halinde, sessiz sakin biri olabilir. Ama toplum içerisinde insanların algısı nedense dövmeli erkekler için serseri, güçlü hatta bazen tekinsiz tipler olarak görülür. Bu olumsuz etkinin şöyle bir olumlu yanı vardır, erkek arkadaşınıza kolay kolay kimse bulaşmaz ya da sizi bir hırsızın gaspçının hedefi haline getirmez. Bu durum erkek arkadaşınızı çok daha fazla karizmatik bulmanıza sebep olacaktır.

Yeni Trend Nakış Görünümlü Dövmeler

4. Elinizle o dövmelerin üzerinde gezinmeye doyamazsınız

O dövmelere sürekli dokunmak istersiniz. Yani o dövmelere ya dokunulacak ya da dokunulacak başka alternatif sunmazsınız. Üstelik bu hakka da sadece siz sahip olmak istersiniz. Hele bir de elleriniz dövmelerinin üzerinde dolanırken size o dövmelerin hikayesini anlatırsa tadından yenmez.

5. Dövmelerinin desenlerine hayran olursunuz

Elinizle dokunmadan bile o dövmelerin çekici desenlerini izleme hakkı da sadece size aittir. Sevgilinizin dövmelerini sanat eseri gibi görürsünüz. Evet sevgiliniz gözünüzde canlı bir şaheserdir adeta!

6. Onunkine uyumlu dövmeniz olsun istersiniz

Hemen hemen her kadının istediği şey sevgilisiyle birlikte beraber uyumlu bir dövme yaptırmak. Yok hayır demeyin içten içe bir çok kadın bunu deli gibi ister. Erkek arkadaşınızla beraber yaptıracağınız uyumlu bir dövmeyi bir çok kadın en romantik davranışlardan biri olarak görür. Ama şöyle bir durum var ki yaşanan aşkın bir sembolü olan uyumlu bir dövme her çiftin harcı değil. Bunu da dipnot olarak belirtelim.

2019 Dövme Modelleri

7. Dövmelerin o hazzını gözlerinizi ayırmadan, hayranlıkla izlemekten kendinizi alamazsınız

Erkeklerin üzerindeki dövmelerin en ilgi çekici yanı, en büyük güzelliği de iki boyutlu çizimlerin, üç boyutlu dövmelerin erkek vücudunun kıvrımlarıyla birleştirip resmen ete kemiğe büründürmeleridir. Sevgilinizin vücudu hareket ettikçe biçim değiştiren dövmeleri film gibi izlemekten kendinizi alamazsınız.

Erkeklerin vücudundaki dövmelerin kadınlar üzerindeki etkilerinden bu kadar çok bahsetmişken sizler için erkek dövme modellerinden biraz derledik. Bu kısım kadınlar kadar erkekleri de ilgilendiriyor. Buyrun en çekici erkek dövmelerine…

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Her erkek de aynı etkiyi yaratmaz açıkçası dövmenin bile yakışmadığı insanlar olabiliyor :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu