Gündem

Üç Ferrari’ye Çarptı, Hayatı Karardı. Yirmi Sekiz Yıl Borç Ödeyecek.

Üç Ferrari’ye çarptı, hayatı karardı. Tayvan’da sabaha karşı işten dönen garson ultra lüks araba sınıfında olan dünyanın en pahalı arabalarından sayılan 3 Ferrari’ye çarptı. Talihsiz garsonun hayatı karardı. 390 bin dolarlık masraf çıktı ve şu anda aldığı maaş ile bu borcu ödemesi için tam 28 yıl sonra borcunu bitirebilecek.

Üç Ferrari’ye Çarptı, Hayatı Karardı. Yirmi Sekiz Yıl Borç Ödeyecek.

Talihsiz olay Tayvan’da yaşandı. Bir garson sabaha karşı evine dönerken aracıyla 3 Ferrari’ye çarptı. Lin Chin-hsiang isimli garsona 390 bin dolarlık masraf çıktı. Talihsiz garsonun 390 bin dolarlık masrafı ödeyebilmesi için tam 28 yıl çalışması gerekiyor.

Uykusuz Araç Kullanmanın Cezası 390 Bin Dolar Oldu

Talihsiz adam Lin, gece 03:00’te işinden çıkıp evine döndü. Kiliselere tütsü satan annesinin bir kaç siparişini götürmek için tekrar yola çıktı. Sabah 5:40 sularında yorgunluktan uyuya kaldı ve sabah turuna çıkan 3 Ferrari’ye çarptı. Araçlar ağır hasar görürken kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

28 Yıl Çalışması Gerekiyor

Talihsiz adamın bir anlık dalgınlığı ne yazık ki hayatına mal oldu. 3 Ferrari ağır hasar aldı ve toplamda 390 bin dolar hasar çıktı. Garsonluk yapan Lin, bu parayı ödemesi için 28 yıl çalışmak zorunda.

 

Grup Seks Yaptıkları Kadınlardan Birisi AIDS Çıktı

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu