Gündem

Dolandırıcılık Yöntemleri Deyince Aklınıza Bu Gelecek. İddia Ediyoruz.

Dolandırıcılık yöntemleri deyince aklınıza bu haber gelecek. Eminiz böyle dolandırıcılık görmediniz. İddia ediyoruz. 10 liradan 200 lira yaptılar, bankaları dolandırdılar. Akıl almak dolandırıcılık şeytanın bile aklına gelmezken, bizim vatandaşımızın aklına geldi. Bu haberi okuyunca pes diyeceksiniz.

Dolandırıcılık Yöntemleri Deyince Aklınıza Bu Haber Gelecek. İddia Ediyoruz. Eminiz Böyle Dolandırıcılık Görmediniz.

10 liralık kağıt paraların belli noktalarını keserek birleştiren ve daha sonra bunları 200 lira gibi bankamatiğe gösteren ve ardından tanıdıklarına bu paraları çektiren bir şebeke yakalandı. Yakalanan 2 kişinin savunması ise “enflasyonu düşürecektik, bırakmadınız” oldu. Yakalanan 2 kişi göz altına alındı ve tutuklandı.

Böylesi Şeytanın Aklına Gelmezdi.

İlginç olay Mersin’de yaşandı. 10 Liralık bankonatların belli parçalarını kesip tekrar birleştirerek bankamatikleri kandırmayı başaran 4 kişiden 2’si yakalandı. Atm’den yatırdıkları paraları 200 lira gibi okuyan bankamatikler, daha sonra başka kişilerin gelmesiyle onlara gerçek 200 lira verdi. Olayı bir süredir yaptıkları ortaya çıkan zanlılar, hesaplarında biriken paraları Mersin, Gaziantep, Amasya ve Kayseri’deki tanıdıklarına çektirdikleri belirlendi.

Bir Kaç Şehirde Dolandırıcılık Yaptılar

Bu akılalmaz dolandırıcılık olayı sadece Mersin’le kalmadı. Mersin’de yatırdıkları parayı Gaziantep, Amasya ve Kayseri’de de tanıdıklarına çektirdiler. İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Mücadele Şubesi ekipleri tarafından yürütülen operasyonda 4 şüphelinin 2’si yakalandı ve tutuklandı. Diğer 2 şüpheli için aramalar devam ediyor. Çok sayıda sahte banknot ele geçirildi. Araştırmalar devam ediyor.

Araç Muayene Dolandırıcılığı Yeni Moda. Aman Bu Tuzağa Düşmeyin.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Dolandırıcılık diyince aklıma Türkiye gelio zaten. Böyle illegal işlerde kafası bu kadar iyi çalışan başka bi ırk yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu