SON DAKİKA

Dolandırıcılardan Akıllara Zarar Yeni Bir Yöntem Daha!

furious
Dolandırıcılardan Akıllara Zarar Yeni Bir Yöntem Daha!

Dolandırıcılar gün geçmiyor ki yeni bir şey daha bulmasın! Kimler kimler mağdur olmadı ki; öğretmenler, doktorlar, öğretim görevlileri derken halk zaten kolayca ağlarına düşüyor.

Dolandırıcılar gün geçmiyor ki yeni bir şey daha bulmasın! Kimler kimler mağdur olmadı ki; öğretmenler, doktorlar, öğretim görevlileri derken halk zaten kolayca ağlarına düşüyor.

Dolandırıcıların aklına gelen planlar şeytanın dahi aklına gelmez boyutlara ulaşıyor. İnsanların banka hesaplarını ve birikimlerini tespit edebiliyorlar. Her gün sinsice takip edip alışveriş yaptıkları mekanları öğrenip, o mekanlardan mesaj atarmış gibi telefonlarına mesajlar gönderiyorlar.

dolandırıcılar

Dolandırıcılardan Akıl Almaz Plan!

Dolandırıcılar bu sefer kargocu kılığında size ulaşıyor! Kargonuz var diyerek sizi arıyor ve telefon kesilmiş gibi yapıp onları geri aramanızı sağlıyorlar. Siz onları geri aradığınızda artık çok geç oluyor. Bir sürü yüklü fatura üzerinize kalıyor. Kargonuz var diye gelip evinizin ziline basıyorlar ve bu sayede evde olup olmadığınızı kontrol ediyorlar, evde iseniz sizi izleyip evde olmadığınız saatleri belirliyorlar. Bu yöntemlerle ya evinize girip evinizi soyuyorlar ya da bir şekilde sizi kandırıp banka hesap bilgilerinize ulaşabiliyorlar. Eşiniz ya da çocuklarınızın bir sipariş vermiş olabileceğini düşündüğünüz için o an kargocu gibi arayan hırsızlarla ister istemez sohbet ediyorsunuz ve onların ağına düşüyorsunuz. En son Eskişehir’de yaşayan bir çok vatandaşın başına gelen ” kargocu hırsızlık” olayı sonrası insanlar sosyal medya üzerinden, başka kimse mağdur olmasın diye bir sürü paylaşımlarda bulundular.

Telefonu Açmayın!

Dolandırıcılar sizi aradı ve telefonu açtınız artık çok geç fakat sizi arayıp telefonu kapatırlarsa sakın geri dönüş yapmayın! Hemen en yakın kolluk kuvvetine ve akabinde savcılığa giderek suç duyurusunda bulunun.

Yine Ekmeğe Zam! Haber Bu Linkte!

Yorumlar

6
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
dude9020basak1881seher35arslantatlicadikayrahanim Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
gokhanakbas
Üye
gokhanakbas

çığırından çıktı bu işler artık :/

kayrahanim
Editor

kendimizi neyden koruyacağımızı şaşırdık yeminle :/

tatlicadi
Editor

her zaman söylemişimdir bu Türkler çok zekiler diye ama üçkağıda 🙂

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Dikkat etmek gerekiyor 🙁

basak1881
Üye
basak1881

yok artık!!!!

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Eylül 2018, 09:00

Yunan Mitolojisinden İlginç Aşk Hikayeleri

Dünya üzerinde her zaman en çok üne sahip olan hikayeler, aşk duygusundan beslenmektedir. Mitolojik aşk hikayeleri de böyle, birbirinden farklı ve bir sürü aşk hikayesi vardır. Dünya üzerinde her zaman en çok üne sahip olan hikayeler, aşk duygusundan beslenmektedir. Mitolojik aşk hikayeleri de böyle, birbirinden farklı ve bir sürü aşk...

Devamını Görüntüle