Gündem

Doğalgaza Taksit Kampanyası Geliyor. İgdaş Müjdeyi Verdi.

Doğalgaza taksit kampanyası geliyor. Ekonomiye destek çağrılarına cevapsız kalmayan İgdaş, ülkeye katkısı olması adına vatandaşın borcunu taksitlendirmeye hazırlanıyor. Doğalgaz fiyatlarına herhangi bir yansıması olmasa da vatandaş borcunu taksit taksit ödeyebilecek.

Doğalgaza Taksit Kampanyası Geliyor. İgdaş Müjdeyi Verdi.

İGDAŞ ekonomiye destek kampanyası adı altında doğalgaz faturalarına 3 taksit kampanyası başlatıyor. Üstelik herhangi bir vade farkı olmadan. İgdaş yetkilileri yaptıkları açıklamada ekonomiye tam destek verdiklerini belirtti.

Kampanyaya 13 Banka Destek Verdi

İgdaş yetkililerin yaptığı açıklamada; “İGDAŞ, soğuklarla birlikte artan tüketim miktarı nedeniyle güçlü ekonomiye tam destek vererek, doğal gaz faturalarına vade farksız 3 taksit kampanyası başlattı. Kampanyaya 13 banka destek veriyor. Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, vade farksız 3 taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı.

Hangi Bankalar Kampanya Destekçisi

Kampanyaya, Akbank, Alternatif Bank, Denizbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, TEB, Türkiye Finans Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası kredi kartlarıyla hem İGDAŞ veznelerinden hem de https://internetsubesi.igdas.com.tr/ üzerinden online, Halkbank kredi kartlarıyla ise 4 taksit olarak sadece İGDAŞ veznelerinden ödeme yapabilirsiniz.

 

Genel Sağlık Sigortası Borçluları Dikkat. Bu Haber Sizi İlgilendiriyor.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu