Gündem

Dna Testi isteyen Baba Haklı Çıktı. Tüm Sülale Karıştı.

Dna testi isteyen baba haklı çıktı, çıkan sonuç tüm sülaleyi karıştırdı. Zonguldakta yaşayan bir adam, 2 yıl önce karısı hamile kalınca “bu çocuk benden olamaz” dedi ve dna testi istedi. Çocuğu doğdu ve hemen dna testi yaptırdı. Çıkan sonuç felaketti. Tüm sülale karıştı.

Dna Testi isteyen Baba Haklı Çıktı. Tüm Sülale Karıştı.

Zonguldak’ta yaşayan bir ailenin babası M.G., iki yıl önce karısı B.G.’nin hamile kalması üzerine olaydan şüphelenip “bu çocuk benden olamaz” dedi. Çocuğun doğmasını bekledi ve çocuk doğduktan sonra Dna testi yaptırdı. Testin sonucu inanılmazdı. M.G. haklı çıktı ve çıkan sonuca göre çocuğun gerçek babası, karısının teyzesinin kocası Ş.G. çıktı.

Ş.G. Tutuklandı.

Baba M.G. suç duyurusunda bulundu ve Ş.G. tutuklandı ve hakkında “cinsel saldırı ve tehdit” suçlarından dava açıldı fakat herhangi bir zorlama olmadığı için yani cinsel birliktelik rıza ile yaşandığı için davalı Ş.G. beraat etti. Aile karıştı ve düzelmesi de zor gibi gözüküyor.

Eniştem Cinsel Saldırıda Bulundu

Testin sonucunda çocuğun babasının kadının teyzesinin kocası çıkması üzerine, B.G. savcılığa başvurdu. Teyzesinin kocası Ş.G.’nin 2016 yılında evlerine temizlik bahanesiyle çağırdığını ve o sırada zorla kendisiyle birlikte olduğunu söyledi. Bu durum bir kaç kez yaşandı ve ölüm tehdidi aldığı için kimseye birşey söyleyemediğini söyledi. Sanıktan davacı ve şikayetçi olduğunu söyledi. Savcılık olayı araştırdı ancak herhangi bir zorlama ve cinsel taciz belirtisi görmediği için sanık beraat etti.

İnternetten Alışveriş Yapanlar Dikkat! Bu Habere Çok Güleceksiniz!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Standart belkide kadini gercekten tehdit etti ve tehdit ettigi icin de zorlama vs yok diye rapor cikardilar. Bi kez daha kadin erkek esitsizligi..

  2. Adam nasil anlamişki ben bunu merak ediyorum karisiyla arasinda cinsel ilişki yoktu demekki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu