Müzik - Festival

DJ Daniel Avery Konseri 11 Mayıs 2019’da Zorlu PSM’de!

DJ Daniel Avery konseri 11 Mayıs 2019’da Zorlu PSM sahnesinde! Techno, house, shoegaze türlerinin müptelasıysan, bu konseri kesinlikle kaçırmamalısın!

DJ Daniel Avery Konseri 11 Mayıs 2019’da Zorlu PSM’de!

Techno, house, shoegaze, IDM gibi türlere karşı zaafınız varsa DJ Daniel Avery sahnesini kaçırmamalısınız. Zorlu PSM sahnesine çıkacak olan DJ, 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamını sizler için ayırdı…

DJ Daniel Avery kimdir?

Avery, sahneye ilk çıktığı zamanlarda “Stopmakingme” adı ile müziğini icra ediyordu. Yıl 2009’a geldiğinde indie tarzında dans müzikleri çalıştı ve yayınladı. Başarılı DJ’in ilk ciddi keşfedilişi ise 2012 yılında kendi adı ile üretim yapmasıyla oldu.

2013 yılında “Drone Logic” adını taşıyan ilk albümünü yayınladı. Bu albümü ile uzun süre müzik listelerinde kalmayı başaran Avery, ilerleyen 5 yıl içerisinde yeni albüm çalışmaları yaptı ve 2018 yılına geldiğimizde 2. albümü olan “Song for Alpha”yı çıkardı.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: The 1975 ve Starsailor 16 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta

Bournemouth doğumlu DJ, İbiza seyahati ile birlikte house ve techno müziğe yelken açtı. Kendine has müziğine house ve techno tınıları ekleyen DJ, Kill ‘Em All, Fabric gibi ünlü mekanlarda çalmaya başladı.

2009’dan 2011 yılına kadar geçen süre içerisinde Justin Robertson, Little Boots, Metronomy gibi isimlerle birlikte çalıştı. Bu alanda birçok isimle çalışma fırsatı yakalayan ünlü DJ’in yükselişi durdurulamıyordu. 2017 yılında dünyanın her yerinde muhteşem performansını sergiledi ve yeni albümüne hazırlandı.

DJ Daniel Avery biletleri;

11 Mayıs 2019 Cumartesi gecesi, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak olan ünlü DJ’in biletlerinin ön satış fiyatları şu şekilde;

  • Backstage: 150.00 TL
  • Tam: 85.00 TL

Bu konserde 18 yaş sınırı olduğunu hatırlatmak isteriz. Kapı açılış saati 23.00 olarak belirlenmiştir.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Black Coffee Konseri Haziran’da İzmir ve Muğla’da!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. House türüne karşı zaafım olduğu için ben bu konseri kaçırmayı düşünmüyorum :)

  2. Damiel Avery bence son yılların müzik piyasasında yükselen en başarılı isimlerinden biri konserini kaçırmamak gerek

  3. Kendisini tanımasam da bayağı büyük bir kitlesi olduğunu biliyorum. İstanbulda etkinlik mi biter abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu