Gündem

Dilek İmamoğlu Semiha Yıldırım Üzerinden Mizaha Sert Tepki Gösterdi.

Dilek İmamoğlu Semiha Yıldırım üzerinden mizah yapılmasına sert tepki gösterdi. Henüz resmiyet kazanmasa da görünen o ki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olacak gibi. Yeni başkanın eşi Dilek İmamoğlu’da dün Binali Yıldırım’ın eşinin fotoğrafı ile kendi fotoğrafının yan yana koyulup mizah yapılmasına tepki gösterdi. “Ben Sayın Semiha Yıldırım’a bakınca annemi görüyorum, ablamı görüyorum. böyle mizah olmaz” diyerek tepki gösterdi.

Dilek İmamoğlu Semiha Yıldırım Üzerinden Mizaha Sert Tepki Gösterdi. Böyle Mizah Olmaz!

Henüz resmiyet kazanmasa da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun eşi, kendisinin Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ile karşılaştırılıp “mizah” yapılmasına sert tepki gösterdi. Böyle şeyleri iyi niyetli bulmuyorum diyerek, “ben Semiha hanıma baktığımda kendi annemi kendi ablamı görüyorum. Onların tercihi böyle saygı göstermek zorundayız, kimse bunun üzerinden mizah yapmamalı, bu beni de aşağılayan bir durum” diye konuştu.

İyi Niyetli Bulmuyorum

31 Mart seçimlerinde şu anda resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek hanım oldukça sert konuştu. Bu çıkışı herkes tarafından alkış ve beğeni aldı. Her düşünceye saygı gösterdiğini net olarak ifade eden Dilek İmamoğlu, Eski Başbakan Semiha Yıldırım ile ilgili mizah yapılmasına sert tepki gösterdi.

Kendi Ablamı Görüyorum

Dilek İmamoğlu konuşmasında şunları söyledi “Eğer bir aşağılama ya da güzelleme yaptıklarını sanıyorlarsa bilmeliler ki beni de aşağılıyorlar. Çünkü ben Sayın Semiha Yıldırım’ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum. Onların tercihi de böyle. O yüzden bu paylaşımı hiç iyi niyetli bulmuyorum” dedi ve bu açıklamasıyla her kesime saygısı olduğunu göstermiş oldu.

 

Kadınlar İçin Bacak Dövmeleri Çeşitleri. Dövme Düşünüyorsanız Mutlaka Bu Haberi İnceleyin.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Nasıl bir basitliktir Utanmadan birde mizah konusu yapılmış Fatak İmamoğlu çok güzel cevabını vermiş Helal olsun

  2. İnsanların dış görünüşüyle alay edenler kadar basit bir şey yoktur İmamoğlu neyseki güzel yanıt vermiş

  3. Fark isteriz, saygı isteriz ama bir fark yaratmamakta ustumuze yok cok şükür bugün de insan olamadik

  4. Atatürkün tasvir ettiği cumhuriyet kadını anlayışı bu. Bizim kutıplaştırıcı değil uzlaştırıcı liderlere ihtiyacımız olduğu da bu yazının ne kadar hoşumuza gittiğinden belli..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu