Gündem

Dicle Nehri’ndeki Facia Anı Saniye Saniye Kameralara Yansıdı

Dicle Nehri’ndeki facia anı kameralara saniye saniye yansıdı. Ne yazık ki 93 Kişi feci şekilde can verdi. Arama çalışmaları devam ediyor. Feribotun batış anları ne yazık ki kameralara böyle yansıdı.

Dicle Nehri’ndeki Facia Anı Saniye Saniye Kameralara Yansıdı

Dicle Nehri’nde yaşanan feribot faciasında ölü sayısı ne yazık ki artmaya devam ediyor. Şu ana kadar 93 kişinin hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Feribotun batma anı kameralar tarafından saniye saniye çekildi ve feribotta bulunanlar feci şekilde herkesin gözü önünde can verdi. Halk üzgün.

93 Kişinin Cesedine Ulaşıldı

Irak’ın Musul kentinde Dicle Nehri’nde yaşanan faciada ölü sayısı 93 oldu. Arama çalışmaları devam ederken, feribotun batma anına dair görüntüler ortaya çıktı. Kamera görüntülerinde feribotun suya batışı saniye saniye görüntülenmiş.

İlk Açıklamalar Geldi

Başbakan Abdulmehdi, yaptığı ilk açıklamada ölü sayısını belirtti. Olayın halen araştırıldığı ve çalışmaların tamamlanmadığını söyledi. İddialara göre 50 kişilik feribotta 170 kişi olması kazanın en büyük sebebi. Bu ihmal ile ilgili soruşturma başlatıldı ve bu kapsamda 9 kişinin göz altına alındığı belirtildi. Ayrıca feribotun işletme sahipleri hakkında yakalama kararı çıktığı belirtildi.

Yengeç Burcu Özellikleri. Burçlar Hakkındaki Herşey Bu Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu