Moda

Dermal Dolgu İle Dolgun Dudaklara Kavuşun!

Küçük dokunuşlarla daha belirgin ve daha dolgun dudaklara dermal dolgu yöntemiyle sahip olmak çok kolay! Dermal dolgu nedir? Nasıl uygulanır? Botoks ile arasında ne farklar var? Merak ettiğiniz bütün soruların yanıtları haberimizde!

Küçük dokunuşlarla daha belirgin ve daha dolgun dudaklara dermal dolgu yöntemiyle sahip olmak çok kolay!

Standart olarak en uygun oran, alt dudağın üst dudağa oranla 1,5 kat kadar büyük olmasıdır. Dudağı şekillendirmek ve hacim kazandırmak için öncelikle birkaç analize ihtiyaç var. Kişinin yüz şeklinden tutun, gülme ve dudak biçimine kadar her şey orantılı yapılmalı. Dudaklarınızda incelme, kırışıklıklar, Marionette çizgileri oluşmaya başladıysa dermal dolgu yaptırmanızın vakti gelmiş demektir.

Öncelikle, dermal dolgu ile botoks arasında ne gibi farklar var isterseniz onları ele alalım;

Dermal Dolgu İle Daha Dolgun Dudaklar

Yüzünüze En Uygun Dudaklar

Her kadının hayali ve isteği dolgun dudaklara sahip olmaktır. İşte tam da bu noktada dermal dolgu devreye giriyor. dermal dolgu ile dudak çizginizi belirginleştirebilir, dudak kontorunuzu değiştirebilir, aynı zamanda onlara dolgunluk kazandırabilirsiniz. En uygun oran, alt dudağın üst dudağa oranla 1,5 kat kadar büyük olmasıdır. Kişinin yüz şeklinden tutun, gülme ve dudak biçimine kadar her şey orantılı yapılmalı. Burada dikkat çeken ilk şey, uygulamanın kişisel olması. Yani, elinizde Adriana Lima fotoğrafıyla doktora gitmemelisiniz. Sizin yüz ölçüleriniz ve dudağınız, burnunuz, alnınız ve diğer bölgelerinizin size özel bir oranı var. O’nun gibi istiyorum yaklaşımı ya da isteği doğru değil!

Zamanla cildin kaybettiği Hyaluronik asidi geri kazandıran bu uygulama doğal bir görünüme sahip olmanıza olanak sağlıyor. Dozunda uygulanan dolgu ile hacim almış ve simetrik dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dermal Dolgu İle Daha Dolgun Dudaklar!

Gülümseme ve konuşma anında ağız çevresinde beliren çizgiler yaş ilerledikçe rahatsız etmeye başlar. Bu kırışıklıklar ya da çizgiler kişinin kendine güvenini bile azalabilir. Hatta yüzümüzdeki kemik yapısı bile zamanla değişerek dudak yapımızı değiştirebilir. Yaş aldıkça dudakların daha ince ve çizgi gibi görünmesinin sebebi de budur. Zamanla dudakları destekleyen kemikler zamanla absorbe olur. Bu kemiklerin aşınmasıyla ortaya çıkan çizgiler ve kırışıklıklar Hyaluronik asit sayesinde eski görünümüne kavuşuyor.

Teknoloji ve tıbbın da gelişmesiyle neredeyse her gün yeni bir yöntemle karşı karşıya geliyoruz. Dermal dolgu yöntemi de bunlardan biri. Bu uygulamayı yaptıracak olanlara ya da yaptırmayı düşünenlere iki küçük önerimiz var. Hacimli ve dolgun dudaklara sahip olacağım derken, aşırıya kaçmamaya da dikkat etmek gerekiyor. Bu tür uygulamaları merdiven altı diye tabir edilen yerlerde yaptırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Parlak Saçlar İçin Bakım Önerileri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Kaz ayakları için dolgu daha mantıklı gibi hem etkisi de daha uzun suruyormus ortalama fiyatlar nasil acaba :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu