Gündem

Deprem Sonrası Gelen Uğultu Neydi? Kıyamet mi Yaklaşıyor?

Deprem sonrası gelen uğultu hakkında henüz net bir açıklama yok. Kimi uzmanlar depremde böyle seslerin duyulabileceğini söylese de halen konu ile ilgili net bir bilgi yok. Kimi teoriler ise inançsal yönde. Bazıları İsrafil’in Sur üflemesi olabileceği kanaatinde. Yani bu da demek oluyor ki Kıyamet kapıda.

Deprem Sonrası Gelen Uğultu Neydi?

Deprem sonrası gelen gizemli ses aslında tam olarak bir borazan sesi gibi. Yani evet sur üflenmesi ses gibi. Dilerseniz gelin konuyla ilgili videomuzu izleyelim.

2020 Yılı Yılı Felaket Yılı Olarak Başladı

Deprem gecesi duyulan uğultu aslında sanıyoruz ki bu dönemdeki en hafif şey.  2020’ye girdiğimizden bu yana dünyanın başına gelmeyen kalmadı desek yeridir. Koronavirüs salgını, depremler, yangınlar, çekirge istilaları, göktaşı düşmeleri gibi. İnsanlar bu felaketlere tanıklık ederken, geçtiğimiz gece çok ilginç bir şey oldu. İstanbul Arnavutköy ilçesi açıklarında 3.8 büyüklüğünde yaşanan deprem sonrasında ortaya çıkan gizemli ses dinleyenlerin tüylerini diken diken edecek cinstendi.

Herşey Üst üste Geldi

Yukarıda dinlediğiniz gizemli ses deprem esnasında vatandaşların kaydettiği bir ses. Cep telefonu ile bir kaç ayrı semtten alınan bu kayıtta açıkça borazan sesi gibi bir sesi duyuyoruz. Peki bu gizemli sesin sebebi ne? Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini 4.1 olarak açıkladı.

Dünyaya Yakın Geçen Bir Asteroid Sebep Olmuş Olabilir

Geçtiğimiz günlerde Nasa tarafından yapılan bir açıklamada 1998 OR2 isimli Asteroid’in dünyaya çok yakın bir bölgeden geçeceğini ve tehlikeli olabileceğini bildirmişti. Kimi uzmanlar ortaya çıkan bu sesin bu sebepten olayı ortaya çıktığını söylüyor. Yapılan açıklamada OR2 Asteroidinin Ukrayna açıklarında bir yere düştüğü söyleniyor. İstanbul’da yaşanan depremin ise buna bağlı olarak kaynaklandığı söyleniyor. Nasa Twitter’da OR2 Asteroidinin küçük bir parçasının dünyaya çarptığını bildirdi. Peki deprem sonrası ortaya çıkan gizemli ses yani uğultu sizce Asteroid’e mi ait yoksa İsrafil Sur’u mu üfledi? Peki dünyayı daha nasıl tehlikeler bekliyor? Yorumlarınızı aşağıya yazmayı unutmayın.

Hoşçakalın.

Korona Virüsü Durduran İlaçlar Bulundu! İşte Ayrıntılar!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

    1. Kiyamet geldi geldi. Bir deccalimiz eksik simdi ben dedim o da gelir. Saka maka butun alametleri bitirdik hicbisey kalmadi ya cok gec dogduk ya cok erken bu seviyeyi gormek istemezdim

  1. Bu sesin aynısını 99 depreminde de duymuştum. Ozaman ayrıca sanki yer altında çalışan birimi makinası varmış gibi seslerde geliyordu. Daha dün gibi aklımda.

  2. Kıyametin gelmesi de yakındır 2020 tüm hızı ve aksiyonuyla devam ediyor. Umarım daha kötü günler görmeden artık şu güzel günleri görürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu