Gündem

Deniz Seki Tayfun Topal ile İlişkisi Hakkında Açıklama Yaptı

Deniz Seki Tayfun Topal ile ilişkisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Deniz Seki sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Dedikoduları birinci ağızdan doğrulamak isterim. Evet ilişkimiz bitti” dedi. Yaklaşık olarak bir yıldır birlikte olan çift ilişkilerine son verdi.

Deniz Seki, Tayfun Topal ile İlişkisi Hakkında Açıklama Yaptı

Şarkıcı Deniz Seki sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Haberleri birinci ağızdan doğrulamak isterim. Evet ilişkimiz bitti” diyerek bir yıldır birlikte olduğu işletmeci Tayfun Topal ile ilişkilerinin bittiğini resmen duyurmuş oldu.

deniz seki tayfun topal

Birinci Ağızdan Doğrulamak İsterim

Magazin dedikoduları arasına girmiş olan büyük aşkta son noktayı ünlü şarkıcı koydu. Aşklarının bittiğini sosyal medya hesabından duyuran Seki, aynen şunları yazdı; “Bugün basında çıkan haberleri birinci ağızdan doğrulamak isterim. Sayın Tayfun Bey ile ilişkimizi sonlandırdık ancak kendisi her zaman saygı duyduğum biri olmakla birlikte iş arkadaşlığımız devam etmektedir. Konu ile ilgili yorumlarda hassas olacağınızı düşünerek tüm takipçilerimi bütün sevgimle kucaklıyorum”.

Shanina Shaik Paylaşımlarıyla Olay Yarattı!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Deniz Seki güçlü bir kadın böyle gönül işleri onu yıkmaz . Ama düzgün bir aile olmayı o da hakediyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu