içinde

Deniz Seki Tayfun Topal ile İlişkisi Hakkında Açıklama Yaptı

deniz seki tayfun topal aşkı bitti

Deniz Seki Tayfun Topal ile ilişkisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Deniz Seki sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Dedikoduları birinci ağızdan doğrulamak isterim. Evet ilişkimiz bitti” dedi. Yaklaşık olarak bir yıldır birlikte olan çift ilişkilerine son verdi.

Deniz Seki, Tayfun Topal ile İlişkisi Hakkında Açıklama Yaptı

Şarkıcı Deniz Seki sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Haberleri birinci ağızdan doğrulamak isterim. Evet ilişkimiz bitti” diyerek bir yıldır birlikte olduğu işletmeci Tayfun Topal ile ilişkilerinin bittiğini resmen duyurmuş oldu.

deniz seki tayfun topal

Birinci Ağızdan Doğrulamak İsterim

Magazin dedikoduları arasına girmiş olan büyük aşkta son noktayı ünlü şarkıcı koydu. Aşklarının bittiğini sosyal medya hesabından duyuran Seki, aynen şunları yazdı; “Bugün basında çıkan haberleri birinci ağızdan doğrulamak isterim. Sayın Tayfun Bey ile ilişkimizi sonlandırdık ancak kendisi her zaman saygı duyduğum biri olmakla birlikte iş arkadaşlığımız devam etmektedir. Konu ile ilgili yorumlarda hassas olacağınızı düşünerek tüm takipçilerimi bütün sevgimle kucaklıyorum”.

Shanina Shaik Paylaşımlarıyla Olay Yarattı!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Çukur Dizisi hayatlarını değiştirdi

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

otuz yıldır ehliyetsiz araç kullanan adam

Otuz Yıldır Ehliyetsiz Araç Kullanan Adam Yakalandı. Son Dakika.