Gündem

Deniz Akkaya ve Seren Serengil Arasında Sular Durulmuyor.

Deniz Akkaya ve Seren Serengil arasında sular durulmuyor. Ünlü manken Deniz Akkaya ve Şarkıcı Seren Serengil’in bir sosyal medyada yaptığı paylaşımıyla başlayan tartışması Deniz Akkaya tarafından mahkemeye taşındı.

Deniz Akkaya ve Seren Serengil Arasında Sular Durulmuyor.

Manken Deniz Akkaya, aralarında büyük sürtüşme başlayan sosyal medya paylaşımından dolayı yaşanan gerginlik sonrası mahkemeden şarkıcı Seren Serengil hakkında tedbir kararı aldırdı.

Mahkemenin verdiği tedbir kararında Serengil için, iki ay boyunca ünlü manken Akkaya hakkında konuşma yasağı ve iki yüz metreden fazla yaklaşmama yasağı koydu.

Aile Mahkemesi Seren Serengil İçin Tedbir Kararı Aldı

Ünlü manken Deniz Akkaya, Bakırköy Aile Mahkemesine şarkıcı Seren Serengil için suç duyurusunda bulundu. Televizyon kanallaında ve sosyal medya hesaplarında açıklama yapan şarkıcı Serengil için tedbir kararı alınmasını istedi. Bakırköy Aile Mahkemesi, ünlü manken Akkaya’nın suç duyurusunu kabul ederek Seren Serengil hakkında tedbir kararı konulması kararını verdi.

Seren Serengil’in Silahı Varsa Teslim Edilmesi İstendi

Bakırköy Aile Mahkemesi, sürekli olay çıkaran şarkıcı Serengil için iki ay boyunca Akkaya ile ilgili her türlü küfür, tehdit, taciz, hakaret, aşağılama veya küçük düşürücü herhangi bir söz içeren ve davranışlardan uzak durmasını ve herhangi iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

Bakırköy aile mahkemesi, şarkıcı Seren Serengil’in Deniz Akkaya’ya ve çocuğu ile yakınlarına iki yüz metreden fazla yaklaşma yasağı koydu. Ayrıca Serengil’in taşıma veya bulundurma ruhsatlı silaha sahip ise, silahını polise teslim etmesi kararını çıkardı.

Mart Dolunayının Burçlara Etkileri Neler? Hepsi Bu Yazımızda.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu