Gündem

Demi Rose Frikik Vermemek İçin Şekilden Şekile Girdi

Demi Rose frikik vermemek için canı pahasına uğraşsa da giydiği kıyafet ne yazık ki buna izin vermedi. İşte ünlü mankenin yaşadığı zorlukları gözler önüne seren o anlar.

Demi Rose Frikik Vermemek İçin Şekilden Şekile Girdi

23 Yaşındaki dünyanın en ateşli mankenlerinden diye nitelendirebileceğimiz Demi Rose, Londra gecelerinde muhteşem kıyafetiyle herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Ünlü manken ise magazincilere frikik vermemek için oldukça çabaladı ve yaşadığı bu zor anlar gözlerden kaçmadı.

Tayland Tatilinde Görüntülenmişti

Ünlü manken en son Tayland tatilinde bikinili olarak görüntülenmişti. Amerika ve İngiltere’nin en çok konuşulan mankenleri arasında yer alan Rose muhteşem fiziği ile cesur pozlar vermeye devam ediyor.

demi rose bikinili

Londra Gecelerini Yerle Bir Etti

22 Yaşındaki manken aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni. Milyonlarca takipçisi olan Rose’un mini etek ve göğüs dekoltesi ile geldiği gecede kendine ne kadar güvendiği apaçık ortadaydı. 2.2 Milyon takipçisiyle birlikte sık sık sosyal medyada adını görmek mümkün.

demi rose frikikleri

Tüm Gözler Onda

Tabiki ünlü mankenin kendisine olan güveni birazda yaşından ötürü. Cesur giyimi ve güvendiği fiziksel görünümü ile birlikte neredeyse mükemmel diyebileceğimiz bir kadın portresi ortaya çıkarıyor. Bebeksi yüzü her erkeği masumiyeti ile kandırabilecek cinsten. Birleşik Krallık’ta doğan Rose henüz 22 yaşında.

Erkeklerin Kadınlarda En Seksi Bulduğu Şeyler Bu Haberde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu