Gündem

David Beckham’ın Hindi Paylaşımı Türkiye’de Olay Oldu

David Beckham’ın hindi paylaşımı Türkiye’de olay oldu. Hindi keserkenki fotoğrafını koyan dünyaca ünlü futbolcu David Beckham, fotoğrafın altına “Turkey perfection (Hindi mükemmel)” yazdı ama Turkey’i Türkiye sananlar sosyal medyayı yıktı geçirdi.

David Beckham’ın Hindi Paylaşımı Türkiye’de Olay Oldu.

Dünyanın en ünlü futbolcularından birisi olan Beckham, dün istemeden yaptığı bir olayla Türk insanının kalbini kazandı. Olay Ingilizce bilenler tarafından komik bulunsa da yanlış anlayanlar mutlu olarak, ünlü futbolcuyla sevgilerini yağdırdılar. İngilizcede Hindi anlamına gelen Turkey kelimesini “Turkey perfection” olarak yazan ünlü futbolcu, aslında hindi keserken çektirdiği bir fotoğrafı paylaşmıştı.

david beckham'ın hindi paylaşımı yanlışHindi Demek İstedi, Türkiye Anlaşıldı.

“Turkey perfection” yani “Hindi Mükemmel yazan ünlü futbolcunun hayranları paylaştığı fotoğrafın altına resmen yorum yağdırdı. Yorumlarda kalpler, Türk bayrakları, sevgi sözcükleri havada uçuştu. David istemeden de olsa Türk hayranlarının gönlünü kazanmış oldu.

Bir Kesim Olayı Anladı, Bir Kesim Anlamadı

Beckham dünyanın en fazla para kazanan oyuncularından. Sadece futbolu ile değil, sponsorları ve modelliği ile de gündeme gelmiş bir isim. Sempatik tavrı ve yakışıklılığı ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarıyor. İstemeden de yapsa, kendisine bu güzel paylaşımı için teşekkür ederiz. Türkiye’de seni seviyor David. :)

 

En İyi Lazanya Tarifi Bizde ;) 

 

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu