Gündem

Dan Bilzerian Parti Verdi, Görenlerin Ağzı Açık Kaldı!

Instagram fenomeni Dan Bilzerian parti verdi, görenlerin ağzı açık kaldı! Bu sefer partinin baş kahramanı kadınlar değil; bir boz ayı!

Dan Bilzerian Parti Verdi, Görenlerin Ağzı Açık Kaldı!

Instagram paylaşımları, şaşalı hayatı, kadınlar, silahlar, arabalar… O yalnızca Türkiye’de değil neredeyse tüm dünyada, çoğu erkeğin hayalini kurduğu bir hayat yaşıyor… Yaptığı paylaşımlarla binlerce beğeni ve yorum alan Bilzerian bu sefer verdiği partide, biz boz ayıyı beslerken görüntülendi.

Yaşadığı lüks hayat ve bu hayatı Instagram’da paylaşmasıyla  kısa sürede Instagram fenomenleri arasına giren ve milyonlarca takipçiye sahip olan Bilzerian, son verdiği partide bir boz ayı besledi ve yine gündeme bomba gibi düştü.

Adından söz ettirmeyi iyi biliyor!

Paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi iyi bilen Bilzerian, doğum günü partisinde çekilen ve bir boz ayı beslediği videosunu Instagram’da paylaşınca yine gündem oldu. Gündeme gelmesinin sebebi ise aldığı tepkilerdi…

Tartışmalara sebep oldu

38. yaş gününü kutlayan Bilzerian’ın bahçesindeki boz ayıyı elleriyle beslediği video 15 milyondan fazla izlendi. Hayvanseverler tarafından eleştiri yağmuruna tutulan ünlü playboy, olay ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ayının parti boyunca son derece düzgün bakıldığını söyleyen Bilzerian, boz ayının küçük yaşlarda koruma altına alındığını ve çok iyi şekilde bakılıp beslendiğini söyledi.

Türkiye’nin en yakışıklı erkeğini seçtiğimiz anketimize katılmış mıydınız?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. ahahaha adami kiskanmayin adam hayatini yasiyor helal olsun kocuma biz bitane bulamiyoz adam 10 kariyla takiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu