in

Cyberpunk 2077 Ertelendi

CD Projekt RED takımının ve oyuncularının gözdesi olan Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi ve yeni çıkış tarihi için küçük bir duyuru yayınlandı.

Geliştirme süreci 2012’den beri devam etmekte olan Cyberpunk 2077, çıkış tarihi ertelenen yapımlardan biriydi. Bunun nedeni, CD Projekt RED ekibinin bize mükemmel bir ürün sunmak istemesiydi.  COVID-19 salgını bu oyunun üzerinde negatif bir etki bırakmadı ve  üzerindeki çalışmalar tüm hızıyla devam etti. CD Projekt RED, izledikleri politika ile hazır olmayan hiçbir oyunu piyasaya sürmek istemediğini belirtti.

Aynı zamanda, geliştirici ekibi, bu tür erteleme kararları alındığında, oyuncuların güvenlerini sarstıklarının farkındalar. Ayrıca bir oyun yapımcısının vermesi en zor olan kararı aldıkları konusunda da hem fikirler.

Cyberpunk 2077 Çıkış tahmini olarak belirtildi.

CD Projekt ekibi oluşan durum için hayranlarından özür dilemeyi ihmal etmedi. Ancak kaliteli bir oyun sunmak için bu yola başvurduklarını dile getiren ekip “Yıllarca unutamayacağınız bir oyun sunmak istiyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Cyberpunk 2077’nin büyük dünya göz önüne alındığında birçok hata ile karşılaşmak mümkün. Yapımcılar ise bunun önüne geçmeyi ve bize akıcı bir oyun deneyimi sunmayı planlıyorlar

Duyurunun son bölümünde, oyunun dünyadaki birçok basın mensubu tarafından çalınmaya başladığı belirtiliyor. Bu, Night City Wire etkinliğinden sonra, sınırlı sayıda kişinin oynadığı prodüksiyonla ilgili ilk incelemeleri görmeye başlayabileceğimiz anlamına geliyor.

Cyberpunk 2077’nin yeni çıkış tarihi 19 Kasım 2020’de ayarlandı. 25 Haziran 2020’de gerçekleşecek olan Gece Şehri Etkinliğinde Cyberpunk 2077 hakkında en son bilgilere erişme fırsatımız olacak.

CD Projekt RED, bu bilgiye karşı oyuna olan açlığımızı tatmin etmeyi umuyor. Oyunun yeni çıkış tarihine kadar bitirilmesi için çalışmaların tüm hızıyla sürdürüleceği bilgisi arasında. Tüm bu beklemeye değer bir oyun bulacağınızı umuyoruz.

 

FIFA 21 Duyuruldu!

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

bhopal faciası

Bhopal Faciası!

Kova burcu ve sağlık

Kova Burcu Ve Sağlık Problemleri – Burçların Sağlık Sorunları