SON DAKİKA

Cüneyt Arkın Yoğun Bakımda!

cry

05 Ağustos 2018'de eklendi

Cüneyt Arkın Yoğun Bakımda!

Yeşilçam’ın en önemli oyuncularından biri olan, yaşayan efsane Cüneyt Arkın yaşadığı solunum sıkıntısı nedeniyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Cüneyt Arkın yaşadığı solunum sıkıntısı nedeniyle yoğun bakımda tedavi altına alındı!

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, solunum sıkıntısı çekmesi sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Hayranlarını ve sevenlerini şok eden bu haberden sonra hastane ziyaretçi akınına uğradı. Cüneyt Arkın, yakınlarının araması üzerine ambulansla hastaneye kaldırıldı. 81 yaşındaki üstat, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Usta Oyuncu Ambulansla Özel Bir Hastaneye Kaldırıldı

Silivri’deki yazlığında tatil yapan usta oyuncu, aniden rahatsızlanarak solunum sıkıntısı çekmeye başladı. Arkın, yakınlarının aramasıyla gelen ambulans ile özel bir hastaneye kaldırıldı.

Haberi duyan sevenleri ve yakınları üzüntü içinde, Arkın’ın doktorlarından gelecek iyi haberleri bekliyor.

Arkın’ı Yarın Normal Odaya Alınacağı Öğrenildi

Ambulansla kaldırıldığı özel hastanede ilk tetkikleri yapılan Cüneyt Arkın, yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyor. Arkın’ın doktorlar tarafından genel durumunun takibe alındığı, durumu iyiye giderse yarın, yoğun bakın ünitesinden normal odaya alınacağı öğrenildi.

Cüneyt Arkın Yoğun Bakımda

Cüneyt Arkın Yoğun Bakımda

Sosyal medyada çıkan “Cüneyt Arkın öldü” haberleri asparagas!

Sanatçının yoğun bakıma kaldırılmasından sonra sosyal medyada yine asparagas haberler dönmeye başladı. Usta oyuncunun yoğun bakıma alındığı yönünde çıkan haberlerden sonra öldüğü haberleri sosyal medyayı derinden sarstı. Yapılan açıklamayla usta oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu, yakınları ya da doktorları dışında yapılacak hiçbir habere itibar edilmemesi söylendi.

CÜNEYT ARKIN KİMDİR?

Gerçek adıyla Fahrettin Cüreklibatır, 8 Eylül 1937 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. 1961 yılında eğitim gördüğü İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bir süre bu alanda iş arayan Arkın, Artist gazetesinde birinci oldu ve sinema dünyasına giriş yaptı.

64 yılında ilk evliliğini kendi gibi doktor olan Güler Mocan ile yapan Arkın’ın bu evliliğinden 2 yıl sonra Filiz adında kızları dünyaya geldi. Beyaz perdede canlandırdığı “Malkoçoğlu” karakteri zamanla kendisine lakap olarak atfedilen ünlü oyuncu, 68 yılında ilk evliliğini sonlandırdı. Boşandıktan 1 yıl sonra Betül Cüreklibatur ile evlenen Cüneyt Arkın’ın bu evlilikten de Murat ve Kaan adında iki çocuğu vardır.

Cüneyt Arkın, at binme ve karatede uzman sporcu unvanına sahiptir. 2009 senesinde omurgasında meydana gelen sinir sıkışması sebebiyle üç ay hastanede tedavi gördü.

CÜNEYT ARKIN’IN SİNEMA KARİYERİ

63 yılında askerlik yaptığı sırada yönetmen Halit Refiğ’in dikkatini çekti. Yine aynı yıl Artist dergisinin gerçekleştirdiği yarışmada birinci oldu. Arkın, 1963 yılında Halit Refiğ’in de teklifiyle oyunculuk serüvenine adım attı.

Arkın için sinema dünyasındaki kırılma noktası 64 yılında çekilen Gurbet Kuşları filminin finalinde çekilen kavga sahnesi oldu. Yine Halit Refiğ’in önerisiyle aksiyon filmlerine yöneldi. Sinema kariyeri boyunca westernden komediye, macera filmlerinden toplumsal filmlere değişik türlerde filmler çekti.

Türk Sinema Tarihi

Yorumlar

3
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
mavisaclikizseher35arslantatlicadi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tatlicadi
Editor

Türk sinemasının efsanelerinden biri umarım bir an önce sağlığına kavuşur

seher35arslan
Üye
seher35arslan

İnşallah bir an önce sağlığına kavuşur :(( dualarımız onunla

mavisaclikiz
Üye
mavisaclikiz

Acil şifalar

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Haziran 2018, 22:47

İngiliz Kraliyet Ailesinin Uyması Gereken Kurallar

Krallar gibi, prensesler gibi yaşamak muhakkak hayatımızın bir anında aklımızdan geçmiştir. Oh ne güzel, yediğim önümde yemediğim ardımda, istediğim insanla görüşürüm, istediğim yerde olurum, mis gibi yaşarım, deriz. Hayallere karşı gerçekler… Ne yazık ki televizyonlarda gördüğümüz o rüya hayat bildiğimiz gibi değil… Ingiliz kraliyet ailesinin uyması gereken kurallar nelermiş bi...

Devamını Görüntüle